نشان برنز جواد محجوب در جایزه بزرگ تفلیس

تیم اعزامی ايران در سومین روز رقابتهاي جايزه بزرگ تفلیس با کسب تنها يک نشان برنز جواد محجوب به کار خود در اين پیکارها خاتمه دادند .

به گزارش روابط عمومي فدراسيون جودو ، ایران در آخرین روز اين مسابقات دو نماينده داشت که محمد جمالي در وزن ۹۰- کيلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس به مصاف “زياد گوگاتچاري” نفر دوازدهم رنکينگ جهانی از گرجستان رفت و بازنده این دیدار شد تا در نهایت از دور مسابقات حذف گردد ، البته حریف وی در فینال با غلبه بر ” والتر فاسنته ” ایتالیایی مدال طلای این وزن را به گردن آویخت .

جواد محجوب دیگر نماینده ایران در این مسابقات بود که در دور نخست قرعه استراحت داشت و سپس در برابر ” داويد لورياشويلی ” از گرجستان با امتياز وازاری  شکست خورد و به گروه بازنده راه یافت .

جواد محجوب در جایزه بزرگ تفلیس
جواد محجوب در جایزه بزرگ تفلیس

جواد محجوب در جدال برای کسب مدال برنز ابتدا ” الکساندر مشکاليدزه ” از گرجستان را با ضربه فني شکست داد و در دور بعد با شکست ” گورام توشياشويلی ” ديگر نماینده گرجستان به نشان برنز این رقابت ها دست پيدا کرد .

در اين وزن ” آرتم بوليشنکو ” از اکراين مدال طلا کسب کرد ، ” ایوان رمارنکو ” جودوکار بلاروسي الاصل تيم امارات مدال نقره گرفت و ” المار گاسيموف ” از آذربایجان و ” جواد محجوب ” از جمهوری اسلامی ایران بطور مشترک بر سکوي سوم ايستادند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =