جایگاه سومی جواد محجوب در جایزه بزرگ سامسون ۲۰۱۴

در پایان سومین روز از مسابقات جایزه بزرگ سامسون ترکیه جواد محجوب به روی تاتمی رفت که در انتهای این رقابت ها توانست بر روی سکوی سوم وزن منفی ۱۰۰ کیلوگرم بایستد

شروع پیکارهای جواد محجوب با قرعه استراحت همراه بود ، وی در دیدار با حریفی بلژیکی جشنواره ای از تکنیک به نمایش گذاشت و در حالی که با یک امتیاز یوکو و وازاری از ” توما نیکیفروف ” پیش بود در سیزدهمین ثانیه از دقیقه سوم موفق به ضربه فنی کردن نیکیفروف می شود .
محجوب در دور بعد با ” ادلان بی سلطانوف ” از روسیه مبارزه داشت و در حالی که تا پایان شیایی ۲۷ ثانیه باقی مانده بود ایپون می شود تا کار خود را در گروه بازنده ها ادامه دهد ، شایان ذکر است که بی سلطانوف دارای رنکینگ جهانی ۱۶ و دارنده مدال طلای این مسابقات در سال ۲۰۱۳ می باشد .
 
جایگاه سومی جواد محجوب
جایگاه سومی جواد محجوب
در گروه بخت مجدد نیز نخست با ” درويش رامادان ” نفر پانزدهم رنکینگ جهانی و نفر سوم مسابقات جهانی روتردام در سال ۲۰۰۹ از مصر مبارزه دارد ، محجوب رامادان را در دقیقه سه ضربه فنی کرده و به دور بعد صعود می کند .
محجوب در دیدار رده بندی تنها با گذشت ۱۵ ثانیه از شروع مبارزه ” مارتین پاسک ” دارای رنکینگ جهانی ۱۰ از سوئد را شکست می دهد تا در نهایت با کسب ۳ پیروزی و ۱ شکست مدال برنز این پیکارها را به گردن بیاویزد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 3 =