اعلام برنامه های سازمان لیگ جودو در سال ۹۳

برنامه های اجرای سازمان لیگ در سال ۹۳

به گزارش روابط عمومی فدراسيون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران ، علمی خبر از برنامه های مصوبه سازمان لیگ در سال ۹۳ داد .

 

تصویب برنامه های اجرای سازمان لیگ

 غلامحسين علمی ریيس سازمان ليگ فدراسیون جودو در خصوص برنامه عملياتی سال ۱۳۹۳ بیان داشت : جلسه سازمان ليگ روز گذشته با حضور آرش ميراسماعيلی نايب رییس و محمد بلوطی دبیر فدراسیون برگزار شد و طی آن جزئيات برنامه های اجرایی سازمان در سال ۹۳ به تصويب رسيد البته کليات برنامه یک روز قبل از این جلسه و با حضور محمد علی رستگار ریيس فدراسيون مصوب گردید .

پیگیری لیگ نونهالان در مناطق شش گانه

رییس سازمان ليگ در مورد ليگ نونهالان بیان داشت : ليگ نونهالان قرار است به صورت منطقه ای برگزار گردد و جلسه هماهنگی نیز همچون سالهای گذشته در تاریخ چهارشنبه دهم ارديبهشت ماه بين مسئولان مناطق ۶ گانه منعقد می شود .
اولين هفته مسابقات منطقه ای نيز ۱۵ خرداد آغاز و با صعود دو تیم از هر کدام مناطق معین شده وارد مرحله نهایی لیگ نونهالان می شود و در نهایت بعد از ماه مبارک رمضان ۱۲ تیم منتخب به میزبانی تهران با يکديگر مبارزه خواهند کرد تا تکليف قهرمان مشخص گردد .
اعلام برنامه های سازمان لیگ جودو در سال ۹۳
اعلام برنامه های سازمان لیگ جودو در سال ۹۳

برگزاري چهارمين دوره ليگ نوجوانان

غلامحسین علمی در ادامه شرح مصوبات روز گذشته سازمان لیگ از برگزاري چهارمين دوره ليگ نوجوانان موسوم به لیگ آينده سازان المپيک خبر داد و درباره آن بيان کرد : ليگ نوجوانان در سال ۹۳ طی چهار هفته برگزار می گردد که هفته اول این لیگ دهه دوم مرداد ماه آغاز می شود .

لیگ های برتر و دسته یک بزرگسالان

ربيس سازمان ليگ فدراسيون جودو تاريخ شروع رقابت های ليگ برتر و دسته يک را هم اعلام کرد : ليگ های برتر و دسته یک جودو باشگاه های کشور از دهه دوم آبان ماه آغاز می شود که البته تاريخ دقيق شروع این پیکارها در جلسه ای که در آینده و با حضور مسئولان باشگاه ها برگزار می شود مشخص خواهد شد .

برپایی سومین دوره جام حذفی

وي این مورد را بر سخنانش افزود که : برگزاری سومين دوره رقابت های جام حذفی هم در برنامه های اجرایی سال ۹۳ سازمان ليگ قرار دارد که تاريخ آن متعاقبا اعلام می شود .

ادامه لیگ بانوان

علمی اعلام کرد : براساس برنامه اجرای امسال مصوب گرديد که هفته های سوم و چهارم ليگ بانوان ادامه پيدا کند و تلاش بر اين باشد که تا قبل از خرداد ماه به اتمام برسد ؛ البته رقابتهای هفته سوم در جمعه ۱۲ ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد .

وی در ادامه گفت : پنجمين دوره ليگ بانوان نیز طبق هماهنگی های صورت گرفته از دهه سوم آذر ماه آغاز می شود و تلاش بر اين می باشد که قبل از پايان سال ۹۳ به پایان رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =