داوود میقانی : در اوزان سنگین وضعیت کیفی مبارزه ها بهتر بود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران ، و به نقل از رییس کمیته فنی ؛ سطح کیفی مبارزات در اوزان ۶۰- ، ۶۶- و ۸۱- قابل قبول نبود .
داوود میقانی رییس کمیته فنی فدراسیون جودو در رابطه با رقابتهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان اظهار داشت : سطح مسابقات از نظر کمی و با توجه به حضور نزدیک ۱۵۰ جودوکار جوانان عالی بود .
داوود میقانی : در اوزان سنگین وضعیت کیفی مبارزه ها بهتر بود
داوود میقانی : در اوزان سنگین وضعیت کیفی مبارزه ها بهتر بود
میقانی ارزیابی خود هر کدام از اوزان بدین گونه بیان داشت : در برخی وزن ها جودوکارها در سطح قابل قبولی نبودند علی الخصوص در اوزان ۶۰- ، ۶۶- و ۸۱- کیلوگرم البته در اوزان سنگین وضعیت کیفی مبارزه ها بهتر بود .
وی اعلام کرد : با در نظر گرفتن حساسيت اين رقابت ها از سوی آرش میراسماعیلی علاوه بر کادر فنی  سه ناظر نيز مبارزه ها را از نزديک نظارت می کردند که با تشخيص آنها علاوه بر نفرات برتر تعدادی از جودوکاران خوب نيز به اردوی تيم ملی دعوت شوند تا هم در رقابت های انتخابی که در آینده برگزار می شود سطح مسابقات نزدیک تر باشد و هم پشتیبان سازی صورت پذیرد .

3 thoughts on “داوود میقانی : در اوزان سنگین وضعیت کیفی مبارزه ها بهتر بود

  1. به مسئولین فدراسیون پیشنهاد میدم که از نظرات و تجارب استاد میقانی بهره بیشتری ببرید، اجرای فنون به صورت تکنیکی و بی نقص و نیز تکنیک منحصر به فرد دفاع شخصی ایشان زبان زد است و میتوان تجارب ایشان را در قالب فیلم یا کتب آموزشی به تصویر درآورد تا علاقه مندان و جودو کاران استفاده ببرند. وی دارای سابقه قهرمانی در سال 1998 ژاپن و سرمر بی تیم ملی یمن و عراق می باشند

  2. وزارت ورزش باید از نخبگانی همچون استاد میقانی بهره کافی ببرد و سعی در مکتوب نمودن تجارب آنها برآید .

  3. بهره گیری از اساتید کارکشته در مدیریت و انتقال تجارب به تازه واردها باعث رشد جودو میشود و استاد میقانی از این دسته می باشد. هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =