حاجی آخوندزاده : افزایش اعتماد بنفس جودوکاران بعد از حضور در کمپ بین المللی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران ، حاجی آخوندزاده که چند روز پس از اتمام اردوی مشترک مینسک ، اردوی داخلی را بهمراه ملی پوشان جودو آغاز کرده است ، درخصوص اردوی مشترک بلاروس اذعان داشت : اردوی بین المللی بلاروس یکی از اردوهایی بود که تحت نظر فدراسیون جهانی و پس از اردوی ترکیه با کیفیت بسیار بالا برگزار گردید که در این اردو تیم های صاحب نامی شرکت کرده بودند خوشبختانه جودوکاران ما هم شرایط خوبی در تمرین ها داشتند .

سرمربی تیم ملی جودو افزود : چندین نفر از جودوکاران کشورمان در هر دو اردوی مشترک شرکت کردند که در این اردو افزایش اعتماد بنفس جودوکاران را شاهد بودیم که با آمادگی کامل مبارزه میکردند ، تمرین با برترینهای جودو جهان در روند آماده سازی جودوکاران تاثیر بسزایی دارد و تلاش ما برین است که در اردوی سوم که در سوچی روسیه برگزار می شود هم شرکت کنیم تا با حداکثر آمادگی در بازی های آسیایی اینچئون شرکت کنیم .

افزایش اعتماد بنفس جودوکاران
افزایش اعتماد بنفس جودوکاران

مسعود حاجی آخوندزاده در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان هم شرکت خواهد نمود یا خیر ؟ گفت : تا پیکارهای جهانی جودو هنوز فرصت زیادی داریم ، باید شرایط را ارزیابی کنیم سپس با نظر کمیته فنی فدراسیون جودو نتیجه گیری خواهیم کرد .

همچنین وی گفت : مرحله جدید اردوی داخلی تیم ملی بزرگسالان با حضور ۲۶ جودوکار از روز یکشنبه اول تیرماه شروع شده و تا ۱۲ تیر ادامه دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =