قاسمی نژاد : در اردوی بلاروس روزی ۲۰ مبارزه می دادیم

 

به نقل از سایت فدراسیون جودو ، امیر قاسمی نژاد کاپیتان تیم ملی بزرگسالان کشورمان درخصوص شرایط تمرینی در اردوی مشترک بلاروس خاطر نشان کرد : اردوی بین المللی مینسک بلاروس از اردوی مشترک ترکیه سختتر بود ما در دو نوبت صبح و عصر در بیست  مبارزه شرکت می کردیم که البته تیم ملی ایران در هر دو نوبت مبارزات صبح و عصر شرکت می کرد ، سایر کشورها در یک نوبت شرکت و در یک نوبت استراحت می کردند .

قاسمی نژاد افزود : حضور کشورهای صاحب نام جودو در سطح جهانی در این کمپ ها، بر کیفیت مطلوب تمرینات بسیار اضافه کرده است ، جودوکاران ایران هم از مصاف با حریفان قدرتمند بهرهلازم را میبرند و صددرصد در شناخت نقاط ضعفمان تاثیرگذار خواهد بود .

امیر قاسمی نژاد ، به حریفان خود در این اردوی مشترک بین المللی اشاره کرد و دراین باب اذعان داشت : در این کمپ من با حریفان قدرتمندی از کشورهای فرانسه ، روسیه ، انگلیس ،  حریف مولداویایی الاصل امارات که سوم جهان است ، مونته نگرو  و … مبارزه کردم که بسیار در آمادگیم تاثیر مثبت گذاشت ، ابتدا به رقیب اماراتی ام که همیشه امتیاز می دادم و این موضوع شرایط روحیم را بسیار بهم ریخته بود ، و بطور مکرر از مربیانم نقاط ضعفم را می پرسیدیم و به اندازه ای تمرین کردم تا بالاخره توانستم از آن امتیاز کسب کنم .

وی در ادامه تصریح کرد : در این کمپ مشترک من با همهٔ رقیبانم که در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ حضور دارند تمرین نمودم ، البته به جز حریفان از کره و ژاپن ، زیرا این دو کشور مدت هاست که در هیچ مسابقه و اردوی بین المللی اعزام نمی شوند و دوره آماده سازی را در داخل کشورهای خود پیگیری می کنند .

قاسمی نژاد : در اردوی بلاروس روزی ۲۰ مبارزه می دادیم
قاسمی نژاد : در اردوی بلاروس روزی ۲۰ مبارزه می دادیم

کاپیتان تیم ملی در رابطه با آغاز اردوی داخلی گفت : در اردوی داخلی که از روز گذشته در سالن شهید کبکانیان تهران آغاز شده است ما نیز به برطرف کردن نقاط ضعفمان که در اردوهای بین المللی شناسایی نمودیم می پردازیم ، برای حضور در بازیهای آسیایی اینچئون بدون وقفه در اردوهای مختلف چه داخلی چه خارجی شرکت می کنیم و با وجودی که از زندگی شخصی خود تاحدود زیادی عقب مانده ایم برای کسب موفقیت و بالا بردن سطح کیفی جودوی ایران تلاش می کنیم .

وی در پاین اظهار داشت : همه بچه ها تیم ملی همدل هستند و امیدواریم با برنامه های که برای این تیم تنظیم شده بتوانیم به نتیجه لازم دستیابیم و همه سعی و تلاش خود را برای موفقیت انجام میدهیم . نزدیکی مسابقات برای ما مهم است ، هر کدام به سهم خود دارای اهمیت فراوانی است و هرکدام درجه سختی خاص خود  را دارد . برای موفقیت جودوی ایران باید هر چه در توانمان هست بگذاریم و تلاش هایمان را مضاعف کنیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =