قاسمی نژاد : کار سختی در مغولستان داریم

امیر قاسمی‌نژاد در مصاحبه با خبرگذاری مهر، در رابطه با وضعیت تیم ملی ، گفت : مسابقات جایزه بزرگ مغولستان با شرکت برخی از برترین های جهان و درسطح بالایی برگزار خواهد شد ، پس بدون شک کار سختی در این مسابقات پیشرویمان داریم ؛ تمرین های خوبی را پشت سر می‌گذاریم و کم کم به مرز آمادگی بدنی و روانی خوبی دست پیدا میکنیم ، و با این شرایط امیدوارم که بتوانیم در مسابقات جایزه بزرگ اولان باتور نتایج خوبی را کسب کنیم .

کاپیتان تیم ملی جودو در خصوص شرایط خودش بیان کرد : برای کسب مدال در بازیهای آسیایی اینچئون و موفقیت برنامه دارم ولی نمی‌خواهم این شانس را از دست بدهم ، بدلیل همی طبق برنامه های کادر فنی پیش می‌روم و هرروز بهتر از دیروز ام ، فقط امیدوارم که کادر فنی برای اعزام به مسابقات جهانی روسیه بهترین تصمیم را بگیرند تا بتوانیم پیش از حاضر شدن در بازیهای آسیایی ، در میدانی سخت و دشوار  رفته و آمادگی بدنی خود را زیاد کنیم .

قاسمی نژاد در مورد اردوهای خارجی تیم ملی اظهار داشت : سالهای پیش کمتر به تورنمنت های بین المللی  می رفتیم و در اردوهای مشترک حاضر می شدیم ، اما در این دوره برنامه های بسیار خوبی از جانب فدراسیون جودو و کمیته تیمهای ملی اجرا شده است ، توانستیم سه اردو مشترک بین المللی و سه تورنمنت خارجی را پشت سر بگذاریم که اینها می‌توانند در روند آماده سازی تیم بسیار مفید باشد .

امیر قاسمی نژاد

عضو تیم ملی جودو در رابطه با اردوهای خارجی گفت : این اردوها از جهاتی برای جودوکاران ما مفید است . اگر ما تنها سه اردو مشترک  رفتیم ، جودوکاران خارجی بطور دائم در حال مسابقه و اردو رفتن هستند . این نشان می دهد که تاثیر این اردوها بسیار زیاد هست . به قطع در این اردوها با برترین و سر سخت ترین حریفان خود تمرین کرده و قادر خواهیم بود که تجربیات بالایی را کسب کنیم .

وی در مورد مبارزات وزن ۸۱- کیلوگرم در مسابقات جایزه بزرگ اولان باتور تاکید کرد : سایت بازیها هنوز باز نشده تا از چگونگی حضور جودوکاران در این رقابت ها اطلاع یابیم اما بررسی های که از دوره پیشین داشتیم ، جودوکار مولدوایایی الاصل امارات قهرمان شد و یک مغول که عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده است . به هر صورت فکر می‌کنم میدان دشواری را در پیشرو داشته باشیم .

امیر قاسمی نژاد در پایان گفت: کادر فنی تیم ملی زحمات زیادی را برای افزایش آمادگی تیم می‌کشند و از سوی فدراسیون برنامه‌های خوبی اجرا شده ، امیدوارم بتوانیم از این رقابت با دست پر باز گردیم تا به خوبی پاسخ این اعتماد و برنامه‌ریزی را بدهیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 15 =