اعزام رامین صفویه به المپیک نوجوانان نانجینگ

به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ؛ رامین صفویه تنها نماینده جودوی ایران در بازیهای المپیک نوجوانان نانجینگ خواهد بود که در وزن ۸۱+ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می رود .

صفویه روز چهارشنبه ۲۸ شهریورماه ۹۳ در چارچوب مسابقات المپیک نوجوانان نانجینگ به مبارزه با سایر جودوکاران این دسته میپردازد .

این جودوکار قزوینی در خصوص المپیک نوجوانان گفت : این رقابتها بزرگترین رویداد جهان برای رده سنی نوجوانان است که با قصد پشتوانه سازی و کسب تجربه ویژه آنها برگزار می شود و امیدوارم که بتوانم نماینده خوبی برای جودو کشورم در این بازیها باشم .

وی در ادامه گفت : چند ماهی است که به طور مداوم تمرین می کنم ، تمرین با اعضای تیم ملی و حاضر شدن در اردوی مشترک سوئیس و برنامه ریزی های فدراسیون سبب گردید که تا در شرایط مطلوبی به لحاظ روحی و بدنی قرار بگیرم .

صفویه درباره اردوی سوئیس هم اظهار داشت : فدراسیون جهانی جودو ، جودوکارانی که برای المپیک نانجینگ چین کسب سهمیه کرده بودند را به این کمپ تمرینی دعوت کرد ؛ در این اردوی تمرینی تمرینات خوب و سطح بالایی را انجام دادیم که در روند آماده سازیم خیلی موثر بود .

رامین صفویه

رامین صفویه ۷ تیر ۱۳۷۵ در شهر قزوین متولد شده و از ۱۰ سالگی جودو را زیر نظر اردشیر موحد دانش شروع کرده ، وی تاکنون موفق به کسب سه مدال برنز در مسابقات قهرمانی آسیا ، المپیک دانش آموزان جهان و مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان شده است

قابل ذکر است صفویه به همراه مربی استانی اش جناب آقای موحد دانش برای حضور در المپیک نوجوانان امشب با کاروان اعزامی کشورمان عازم کشور چین خواهد شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هشت =