برنز زهرا نادری در رقابت های قهرمانی آسیا

برنز زهرا نادری در رقابت های قهرمانی آسیا
برنز زهرا نادری در رقابت های قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از هنگ کنگ،  زهرا نادری بانوی 57- کیلوگرم تیم ملی جودو جوانان ایران امروز مبارزات بسیار خوبی به نمایش گذاشت. این جودوکار با استعداد کشورمان کار خود را با برتری مقابل “کائون سئوهی” از کره جنوبی آغاز کرد و سپس  “آنا استراچنکو” از قزاقستان را با همین امتیاز از پیش رو برداشت راهی مرحله نیمه نهایی شد.

نادری در مرحله نیمه نهایی مقابل “لی شین” از چین تایپه با ضربه فنی بازنده شد و به دیدار رده بندی راه يافت. نادری در این مرحله و برای کسب مدال برنز به مصاف “آنا کوا” از قرقیزستان رفت و با امتیازات وازاری و یوکو حریف خود را شکست داد و به نشان برنز دست يافت.

ضمن اینکه جعفر پهلوانی در دیدار رده بندی به مغولستان باخت و پنجم شد.وی امروز چین تایپه را شکست داد ولی به کره و مغولستان باخت و در جای پنجم ایستاد. برای تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات ایمان نیک اقبال یک مدال نقره ، محمد رشنو نژاد ، محمد محمدی بریمانلو ، احمد قاسمی ، خسرو رحیمی در بخش پسران و زهرا نادری مدال برنز کسب کردند.  

این دوره از مسابقات با حضور 322 جودوکار در دو بخش دختران و پسران و در دو رده سنی نوجوانان و جوانان از روز پنجشنبه در هنگ کنگ آغاز و عصر امروز به پایان می رسد.

 

منبع :‌ خبرگزاری مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 18 =