قضاوت ابولفضل حیدریان در قهرمانی آسیا

قضاوت ابولفضل حیدریان در قهرمانی آسیا
قضاوت ابولفضل حیدریان در قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی نوجوانان و پانزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای 20 لغايت 23 آذرماه در هنگ کنگ برگزار خواهد شد و از ایران یک داور تیم اعزامی کشورمان را همراهی می کند.

ابولفضل حیدریان داور بین المللی کشورمان که سابقه قضاوت در بیش از هشت رویداد رسمی قاره ای را در کارنامه دارد در این مسابقات قضاوت خواهد کرد.

وی در این مورد گفت: با تصمیم کمیته داوران و موافقت مسئولان فدراسیون برای قضاوت در این دوره از مسابقات انتخاب شده و همراه تیم های ملی نوجوانان و جوانان به هنگ کنگ اعزام خواهم شد و امیدوارم نماینده شایسته ای برای جامعه داوری جودو کشورمان باشم.

حیدریان در خصوص حضور در آزمون داوریجهانی هم گفت: در حاشیه این مسابقات آزمون داوری جهانی هم برگزار می شود ولی چون طبق قوانین فدراسیون جهانی هر کشور در هر سال میلادی تنها می تواند یک نفر در چنین آزمونی شرکت دهد و جودو ایران در کلاس داوری اتریش با حضور بابک مهاجری از سهمیه خود استفاده کرده و دیگر نمی توانیم شخص دیگری را شرکت دهیم.

وی افزود: من کاندیدای حضور در کلاس داوری A  جهانی هستم و اگر فدراسیون صلاح بداند سال 2015 و پس از اعلام برنامه از سوی فدراسیون جهانی به این کلاس و آزمون اعزام خواهم شد ولی در هنک کنگ اجازه حضور در آزمون فوق را ندارم.

قابل ذکر است تیم های ملی نوجوانان و جوانان جودو کشورمان طی روزهای آینده به هنگ کنگ اعزام خواهند شد.

منبع :‌ خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =