میران : سرمربیگری‌ام در جودو با حضورم در تیم ملی کشتی با کمربند تداخل نخواهد داشت

کشتی با کمربند
کشتی با کمربند

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی، از این پس رشته‌هایی چون کشتی ساحلی، کشتی با کمربند و کشتی پهلوانی همه زیر نظر فدراسیون ملی کشتی کشورها اداره خواهند شد. به همین دلیل بعد از انتخاب فردین معصومی و ایوب بنی‌نصرت به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی کشتی ساحلی و کشتی پهلوانی، تصمیم گرفته شد که سرمربیگری تیم ملی کشتی با کمربند ایران نیز که کشتی‌ای شبیه به جودو است به سیدمحمود میران سپرده شود.

سیدمحمود میران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مسئولیت جدید خود در فدراسیون کشتی، اظهار داشت: صحبت‌های اولیه با من مبنی بر اینکه هدایت تیم ملی کشتی با کمربند را برعهده بگیرم شده است، اما هنوز به طور صد در صد این موضوع قطعی نشده است. هفته آینده جلسه‌‌ای با مسئولان فدراسیون کشتی برگزار خواهیم کرد و در مورد این موضوع به جمع بندی نهایی خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سرمربیگری تیم ملی کشتی با کمربند با مسئولیت شما در فدراسیون جودو تداخلی نخواهد داشت گفت: نه به هیچ عنوان این دو مسئولیت با هم تداخل نخواهد داشت. کشتی با کمربند در همه طول سال فعالیت ندارد و مقطعی است و به همین دلیل با سرمربیگری من در تیم ملی جودوی جوانان تداخل نخواهد داشت.

وی در مورد اینکه آیا از مربیان جودو در کادرفنی تیم ملی کشتی با کمربند استفاده خواهید کرد یا خیر، گفت: هنوز در مورد این موضوع با من صحبتی نشده است و جزئیات همکاری من با این فدراسیون هفته آینده در جلسه‌ای که برگزار خواهیم کرد مشخص خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =