فصل جدید لیگ جودو به خاطر پخش شدن ستاره‌ها سخت خواهد بود

امیر قاسمی نژاد
امیر قاسمی نژاد

امیر قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: ان‌شاءالله وضعیت جودوی کشورمان بهتر شود و همه افراد خانواده جودو با همدلی تنها به فکر بهتر شدن اوضاع باشند. واقعیت این است که شرایط خوبی نیست و باید برای خروج از این شرایط تلاش کنیم.

وی ادامه داد: فعلاً تنها به فکر حضور موفق در لیگ هستم و امیدوارم به همراه تیم میزان خراسان شمالی در این رقابت‌ها به نتیجه خوبی برسیم؛ البته لیگ امسال سخت‌تر است زیرا بازیکنان خوب و ستاره‌ها به خوبی در تیم‌ها تقسیم شده‌اند و از حالا نمی‌توان گفت چه تیمی به عنوان قهرمانی می‌رسد. در هر حال تیم میزان هم تیم خوبی است و به دنبال رسیدن به عنوان اولی در لیگ خواهد بود.

قاسمی‌نژاد در پاسخ به سؤال “آیا فکر می‌کنی به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوید یا خیر”، نیز عنوان کرد: پوشیدن لباس تیم ملی برای هر ورزشکاری افتخار است و من هم دوست دارم در کنار تیم باشم. فعلاً این تیم برنامه خاصی ندارد و تمرکز فدراسیون روی 2 تیم نوجوانان و جوانان است. صحبت خاصی در مورد اردوهای تیم ملی با من نشده، اما به هرحال همان‌طور که اشاره کردم حضور در کنار تیم ملی افتخار بزرگی است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 13 =