بلوطی : حرکت اخلاقی زهرا باقری مثل مدالی که گرفت با ارزش بود

حرکت اخلاقی زهرا باقری
حرکت اخلاقی زهرا باقری

داود بلوطی رییس هیئت جودو استان تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باَشگاه خبرنگاران افزود: این نتیجه‌ای که درمسابقات نوجوانان و جوانان آسیا برای ایران رقم خورد حاصل زحمتها تلاش و کوشش بزرگانی همچون محمد کیهان و داود میقانی و همچنین تلاش مربیان تیم ملی بوده است این نتایج بدست آمده حاصل تلاش 2 ماهه این عزیزان است.

وی تصریح کرد: من به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ جودو از مدیریت تیم نوجوانان و جوانان تشکر می‌کنم که توانسته‌اند تیمی یک دست و هماهنگ را تشکیل دهند و این نتیجه هماهنگی و یکدلی است اگر اینگونه جلو برویم در آینده نتیجه بهتری خواهیم گرفت این نوجوانان و جوانان ملی‌پوشان بزرگسالان آینده ما هستند به شرطی که آنها را رها نکنیم و برای آنها برنامه‌ریزی داشته باشیم.

رییس هیئت جودو استان تهران در ادامه اذعان داشت: زهرا باقری روی سکو کار ارزشمند و اخلاقی انجام داد و با کمال احترام از دست دادن با نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا خودداری کرد که این کار ارزشمند بود که این نوجوان انجام داد که باید از وی تشکر کرد و این کار او را ارج نهاد.

بلوطی در خصوص وضعیت جودو در سپاه پاسداران اظهار داشت: وضعیت جودو در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خیلی بهتر شده و رشد خوبی در سالهای اخیر داشته است. بنده به عنوان ناظر فدراسیون در آزمون دان در سپاه حضور داشتم و از نزدیک حاصل زحمتها و تلاش و مدیریت شایسته سردار یزدانی و زحمات بزرگانی چون محمد امیر آبادی و حسن امیرآبادی را شاهد بودم که به نظر من با حضور این افراد در آینده بهتر هم خواهد شد.

وی در خصوص جودو بانوان گفت: مدالی که دختران نوجوان و جوان ما در مسابقات آسیایی کسب کردند و می‌تواند یک استارت خوب برای جودو بانوان باشد تا بتوانند حرکت رو به جلو را شروع کنند.
این مدال‌ها باعث ایجاد انگیزه در بین بانوان جودوکار خواهد شد و همین باعث رشد جودو بانوان در کشور خواهد شد که بنده آینده جودو در بخش بانوان را درخشان و خوب می‌بینم.

بلوطی در پایان خاطر نشان کرد: این روند با اتحاد و همبستگی اگر ادامه پیدا کند به نتیجه خواهد رسید که می‌توان از این اتحاد در هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد. سعی من و همکارانم در هیات جودو استان تهران این است که این وفاق و دوستی را در خانواده جودو هر روز بیشتر کنیم.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =