محمد کیهان: نوجوانان دست خالی برنمی‌گردند

 محمد کیهان: نوجوانان دست خالی برنمی‌گردند
محمد کیهان: نوجوانان دست خالی برنمی‌گردند

به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد کیهان بیان کرد: مدت دو ماه است که تیم ملی نوجوانان را با همکاری داود میقانی تحویل گرفته‌ایم، خوشبختانه کادر فنی خوبی برای این تیم انتخاب شد و تمرینات پرفشاری را نیز در اردوها پشت سرگذاشتیم.

وی ادامه داد: من به اندازه‌ای به توانایی‌های تیم نوجوانان امیدوار هستم که شک ندارم دست خالی برنمی‌گرند، حتی ضعیف‌ترین آنها هم پتانسیل مدال آوری دارد.

او از حضور داور بین‌المللی جودو در تمرینات تیم ملی نوجوانان خبر داد و در این مورد تصریح کرد: ما در مرحله آخر اردویمان که هم اکنون در تهران در حال برگزاری است از حضور جلال کرمی داور بین‌المللی جودو بهره گرفته‌ایم و نوجوانان از آخرین قوانین داوری روز جهان نیز آگاه شوند و مشکلی در مسابقات قهرمانی آسیا هنگ کنگ نداشته باشیم.

پیشکسوت جودو خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون جودو به این نتیجه رسیده‌اند که اگر بخواهند از چالش کنونی در بیایند باید پشتوانه سازی را جدی بگیرند و من اعلام می‌کنم که باید به تیم نوجوانان که تغذیه‌ای برای تیم جوانان و بزرگسالان است توجه ویژه‌ای شود ممن از آقایان رستگار و میراسماعیلی تشکر می کنم که بهترین شرایط را در اردوها به وجود آوردند.

 

منبع : خبرگزاری برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =