میزان خراسان شمالی نایب قهرمان لیگ جودو کشور شدند

 لیگ آینده سازان جودو
لیگ آینده سازان جودو

رئیس هیئت جودوی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرگزاری برنا گفت : تیم موسسه مالی اعتباری میزان خراسان شمالی پس از سرگروهی در گروه ب دور مقدماتی لیگ جودوی آینده سازان کشور به مرحله نهایی راه یافت.

کورش خسرويار افزود در مرحله نهایی این دوره از رقابت ها نمایندگان استان به مصاف تیم های شاهین و مقاومت تهران، آینده داران پارس خراسان رضوی و امید چناران رفتند که در پایان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدند.

وی اظهار کرد: در این دور پایانی این رقابتها میزان خراسان شمالی به ترتیب مقابل تیم های شاهین تهران ، آینده داران پارس خراسان رضوی و امید چناران با نتایج 5 بر4،6بر3 و 9 بر صفر به پیروزی رسید .

سرپرست تیم جودو میزان خراسان شمالی اضافه کرد: تیم میزان در دیدار پایانی خود اما نتوانست مقابل مقاومت تهران تهران به برتری دست یابد و این دیدار حساس را با نتیجه چهار بر پنج واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

خسرویار اظهار داشت: در این رقبت ها تیم مقاومت تهران به مقام قهرمانی رسید و شاهین تهران عنوان سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

به گزارش برنا در رقابت های لیگ نوجوانان(لیگ آینده سازان کشور) ۲۶ تیم در دو گروه ۱۳ تیمی مقابل یکدیگر رقابت کردند که تیم میزان خراسان شمالی در دور مقدماتی بدون شکست و با ۳۶ امتیاز تنها تیم بدون شکست رقابت ها بود که مقتدرانه به مرحله نهایی این مسابقات راه یافت.

 

منبع : خبرگزاری برنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =