قهرمانی مقاومت برای دومین سال در لیگ برتر نوجوانان

قهرمانی مقاومت در لیگ نوجوانان جودو
قهرمانی مقاومت در لیگ نوجوانان جودو

به گزارش سرویس ورزشی برنا، لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور موسوم به جام آینده سازان المپیک با حضور 26 تیم اوایل تابستان آغاز شد و تیم‌ها در دو گروه 13 تیمی به رقابت پرداختند که در نهایت تیم‌های مقاومت، موسسه مالی اعتباری میزان خراسان شمالی، شاهین تهران، آینده سازان پارس جنوبی و امید چناران در پایان مرحله مقدماتی راهی مرحله نهایی شدند.

مرحله نهایی این مسابقات روز پنجشنبه در غیاب امید چناران به صورت دوره‌ای برگزار شد که در پایان نیروی مقاومت بسیج با 15 امتیاز دومین قهرمانی متوالی خود را جشن گرفت. موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی با 12 امتیاز در سکوی نایب قهرمانی ایستاد و شاهین تهران با 6 امتیاز مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرد.

ضمن اینکه از سوی کمیته برگزاری بر اساس عملکرد جودوکاران تیم منتخب لیگ نوجوانان انتخاب شد که محمد جهان بخشیان از ایران خودرو تبریز، سهیل جمال آبادی و مهدی برغمدی از شاهین، محمدرضا صدیقی از مکتب جودو تهران، علیرضا خجسته از مکتب جودو استاد مدنی، علیرضا قلی‌پور از ایران خودرو تبریز، سجاد دادمند از آینده‌داران چناران، حمید رضا ملک‌زاده از آکادمی ملی جودو و هومن هلال بیدختی از نیروی مقاومت به عنوان بهترین‌های لیگ معرفی شدند.

مراسم اختتامیه این مسابقات در حضور محمد علی رستگار، رئیس فدراسیون جودو برگزار شد و به تیم‌های اول تا سوم مدال و کاپ قهرمانی اهدا شد.

 

منبع : خبرگزاری برنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =