جلسه میران با رستگار برای قبول سرمربیگری تیم ملی کشتی با کمربند

سرمربی تیم ملی کشتی با کمربند ایران با تاکید بر اینکه قبول این سمت تداخلی با سرمربیگری وی در تیم ملی جودوی جوانان نخواهد داشت، از برگزاری جلسه با رئیس فدراسیون جودو طی روزهای آینده برای بحث در این زمینه خبر داد.

سید محمود میران در گفتگو با ایسنا،درباره قبول سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی با کمربند ایران و اینکه آیا این سمت تداخلی با سرمربیگری وی در تیم ملی جودوی جوانان دارد یا خیر اظهار کرد: از آنجا که کشتی با کمربند مانند جودو یا کشتی آزاد و فرنگی در طول سال مسابقات زیادی ندارد قبول این سمت تداخلی با کار من در تیم ملی جودوی جوانان نخواهد داشت در غیر اینصورت از قبول آن خودداری می‌کردم.

وی درباره علت پیشنهاد فدراسیون کشتی به وی برای قبول این سمت نیز گفت: کشتی با کمربند شباهت زیادی با جودو و کشتی پهلوانی دارد و از آنجا که من سابقه فعالیت در این دو رشته را دارم فدراسیون کشتی این پیشنهاد را به من داد و من نیز آن را قبول کردم.

سرمربی تیم ملی کشتی با کمربند ایران درپاسخ به این سوال که آیا فدراسیون جودو موافقت خود را با این موضوع اعلام کرده یا خیر خاطر نشان کرد:قرار است طی چند روز آینده جلسه ای را با مسئولان فدراسیون جودو در این خصوص برگزار کنیم تا در اینباره تصمیم گیری شود. البته فکر نمیکنم آنها مخالفتی با این موضوع داشته باشند چرا که این امر آسیبی به مسئولیت من در تیم ملی جودوی جوانان نخواهد داشت.

میران درباره برنامه های خود برای تیم ملی کشتی با کمربند ایران یاد آور شد: فعلا برنامه ای در این خصوص به فدراسیون کشتی نداده ام و قرار است هفته آینده جلسه ای با رسول خادم رییس فدراسیون کشتی در اینباره داشته باشم.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =