تیپ 20 زرهی رمضان قهرمان مسابقات جودوی نیروی زمینی سپاه شد

تیپ 20 زرهی رمضان قهرمان مسابقات جودوی نیروی زمینی سپاه شد

رییس هیات جودو نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها با حضور 70 ورزشکار در قالب 12 تیم به مدت یک روز در مجموعه ورزشی جعفریان مشهد برگزار شد.

حسن امیرآبادی افزود: در این چارچوب تیپ فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات) نیروی زمینی سپاه به مقام دوم دست یافت و تیم های گروه پدافند هوایی دهم محرم شاهرود و قرارگاه عملیاتی نجف کرمانشاه بطور مشترک سوم شدند.

وی ادامه داد: همچنین در مجموع نتایج تیمی و در اوزان کمتر از 60، 66 و 73 کیلوگرم به ترتیب «حسن کریمی»، «مهدی حیدری» و «امیرعلی بدلی» از تیپ 20 زرهی رمضان تهران عناوین نخست را کسب کردند.

امیرآبادی گفت: در وزن های کمتر از 81 کیلوگرم نیز «مهدی مروتی گودرزی» از فاوای نیروی زمینی سپاه و در وزن کمتر از 90 و 100 کیلوگرم «مهدی غلامی» از قرارگاه عملیاتی نجف کرمانشاه و تیپ 20 زرهی تهران اول شدند.

وی افزود: «حسن تقی دار» از گروه پدافند هوایی دهم محرم شاهرود در وزن بیشتر از 100 کیلوگرم بر سکوی نخست جای گرفت.

همچنین در مراسم پایانی این مسابقات از «جعفر گنجعلی» از پرسنل نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دارنده عناوین مختلف قهرمانی در مسابقات قهرمانی جودوی دانشجویان و رده های سپاه و نیروهای مسلح طی 10 سال گذشته قدردانی شد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =