رودکی : تغییرات پیاپی مربیان نشان دهنده سوء مدیریت فدراسیون جودو است

محمدرضا رودکی جودوکار
محمدرضا رودکی

محمدرضا رودکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتخاب مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی جودو اظهار داشت: او از جمله مربیان خبره ایران است که سال‌ها در تیم جوانان و بزرگسالان فعالیت کرده اما به عقیده من اگر مسئولان فدراسیون خودشان می‌خواستند این انتخاب را بکنند، زارعیان باید جزو اولین گزینه‌ها می‌بود.در هر حال تغییرات پیاپی رخ داده در کادر فنی به دلیل عدم مدیریت مناسب فدراسیون است.

وی ادامه داد: هیچ مربی‌ نمی‌تواند در زمان اندکی که مسئولان فدراسیون در اختیارش می‌گذارند نتایج خوبی بگیرد. در هر نوبت که تیم نتیجه نمی‌گیرد بلافاصله کادر فنی را تغییر می‌دهند تا مثلا مشکلات را به گردن تیم فنی بیندازند. واقعیت این است که مدیریت فدراسیون ناتوان و با این تغییرات به دنبال خریدن زمان است.

رودکی در مورد اینکه برخی‌ها با آمدن زارعیان در رأس کادر فنی تیم ملی راه او را برای همراهی تیم هموارتر از گذشته می‌دانند نیز عنوان کرد: من که می‌خواستم تیم را همراهی کنم و حتی مسعود حاجی‌آخوندزاده سرمربی وقت تیم ملی 3 مرتبه حضوری با من صحبت کرده بود. خود میراسماعیلی هم چندین مرتبه با من تلفنی تماس داشت اما با رستگار به توافق نرسید.

رودکی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید زارعیان گزینه وزارت ورزش بوده و به نوعی به فدراسیون تحمیل شده نیز گفت: 3 سال زارعیان را کنار گذاشتند و حالا به دنبال او رفتند. همان طور که گفتم اگر گزینه فدراسیون زارعیان بود باید او را در ابتدا مربی می‌کردند.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =