میراسماعیلی: به خاطر زمان کم نتوانستیم مربی خارجی بیاوریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در شرایطی که بعد از ناکامی تیم ملی جودو در بازی‌های آسیایی اینچئون مسئولان این فدراسیون اعلام کردند که برای هدایت تیم ملی قصد جذب و استفاده از مربیان خارجی را دارند، مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی منصوب و معرفی شد.

آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو در گفت‌وگو با تسنیم در این مورد اظهار داشت: رایزنی‌هایی در این مورد داشتیم اما نتوانستیم به نتیجه مطلوب برسیم. با توجه به اینکه نباید زمان را از دست می‌دادیم و رقابت‌های کسب سهمیه المپیک پیش روی است شورای فنی تصمیم گرفت که از گزینه‌های داخلی استفاده کند و با جمع‌بندی صورت گرفته زارعیان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

وی ادامه داد: زارعیان مربی با تجربه‌ای است و با توجه به این موضوع می‌تواند به تیم ملی کمک کند اما در این میان از وجود و نظرات تمام بزرگان جودو در هدایت تیم بهره خواهیم برد. او چندین سال است در کنار تیم‌های ملی بوده و به همین دلیل این فرصت در اختیارش قرار گرفته است، البته از او ممنونم که این موضوع را پذیرفت تا به جودو کمک کند.

مدیر تیم‌های ملی جودو عنوان کرد: اردیبهشت ماه آینده باید در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کنیم و بعد از آن نیز رقابت‌های جهانی را پیش رو داریم. باید با برنامه‌ریزی دقیق و به قولی حساب شده در این میادین حاضر شویم. امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاوریم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =