رئیس هیات جودو همدان : مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر بانوان هستیم

رئیس هیات جودو همدان : مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر بانوان هستیم

رئیس هیات جودو استان همدان گفت: امسال برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ جودو بانوان حداقل به 250 میلیون ریال اعتبار نیاز داریم که امیدارم با جذب حامی مالی بتوانیم این رقم را تامین کنیم.

“جلال نصرپور” در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه همدان، افزود: کسب عنوان قهرمانی در لیگ امسال در بخش بانوان مستلزم اختصاص بودجه مالی مناسب است. سال قبل با وجود شایستگی برای تصاحب عنوان قهرمانی در نهایت به نایب قهرمانی لیگ جودو بانوان رسیدیم اما امسال تلاش ما کسب عنوان قهرمانی است.

وی اظهار کرد: سال قبل تمامی بازیکنان ما قراردادهای سفید امضا کردند در حالیکه تیم مشهد برای کسب عنوان قهرمانی بازیکنان مطرح خارجی را جذب کرد و با اختلاف اندک به این مقام رسید.

نصرپور با اشاره به اینکه تیم بانوان همدان در لیگ برتر امسال یک تیم قدرتمند و بومی خواهد داشت، گفت: بیشتر بازیکنان ما ملی پوش هستند و اگر حمایت های مالی مناسب باشد قطع به یقین قهرمان می شویم.

وی با اشاره به اینکه در صورت تامین بودجه مورد نیاز دو تیم روانه رقابت های لیگ بانوان کشور می کنیم، گفت: تلاش داریم همه جودوکاران مستعد و مطرح بانوان همدان در قالب تیم های استان در لیگ شرکت کنند.

رئیس هیات جودو در پایان تاکید کرد: فصل جدید لیگ جودو بانوان کشور از اواسط دی ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =