رستگار: با هیچکدام از اهالی جودو پدرکشتگی ندارم

دکتر محمدعلی رستگار

رییس فدراسیون جودو با بیان این که جلسه‌ای با میران درباره سمتش در تیم ملی کشتی با کمربند نداشته است، تاکید کرد: در صورتی که سمت جدید او تداخلی با انجام وظایفش در تیم ملی جودوی جوانان نداشته باشد، مشکلی با این موضوع نداریم.

به گزارش ایسنا، محمدعلی رستگار درباره آخرین وضعیت سید محمود میران، سرمربی تیم ملی جودوی جوانان برای به دست گرفتن مربیگری تیم ملی کشتی با کمربند ایران، اظهار کرد: تا این لحظه در این خصوص با میران صحبتی انجام نداده ام و هیچ جلسه‌ای با یکدیگر نداشته‌ایم. اگر سمت جدید او در تیم ملی کشتی با کمربند به میران تداخلی با سمتش به عنوان سرمربی تیم ملی جودوی جوانان نداشته باشد، ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

رییس فدراسیون جودو درباره استفاده حداکثری از ظرفیت کارشناسان و نخبگان جودوی ایران برای موفقیت هر چه بیشتر این رشته، خاطر نشان کرد: من از روزی که سرپرستی این فدراسیون را در دست گرفتم، در سال اول به دلیل فضای پر تنشی که وجود داشت، مجبور بودم از یکسری افراد حمایت کنم، اما در ادامه وقتی این جو فروکش کرد، تمام سعی خود را کردم تا از بهترین‌های جودو در سمت‌های مختلف استفاده کنم و تمام هدفم رشد جودو در ایران بود.

وی با بیان این که هیچ پدر کشتگی با اهالی جودو ندارد، افزود: در هر فدراسیونی نمی‌توان از همه کارشناسان و اهالی آن رشته استفاده کرد. در جودو نیز ما نمی‌توانیم از تمامی افراد و صاحب نظران استفاده کنیم، اما به هیچ وجه تمایلات شخصی را در تصمیم گیری‌ام دخیل نمی‌کنم. البته صاحبنظران در جودو این حق را دارند که انتقاد کنند، ولی از آنها می‌خواهم انتقاد فنی کنند تا به جودوی ایران کمک شود و ما با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شویم.

رستگار درباره موضوع مذاکرات خود با مربیان خارجی برای قبول سمت سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان که در نهایت به انتخاب زارعیان منجر شد، گفت: با چند تن از مربیان خوب خارجی که کره‌ای هم نبودند، مذاکرات خوبی داشتیم و با یک مربی اتریشی که قهرمان المپیک هم بود مذاکرات بسیار جدی داشتیم، اما در نهایت با توجه به محدودیت زمان، موفق به قرارداد با هیچ کدام از آنها نشدیم که در نهایت زارعیان با آرای قاطع شورای فنی به این سمت انتخاب شد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =