خانه / اخبار / جودوی بانوان همدان به دنبال اسپانسر 25 میلیون تومانی

جودوی بانوان همدان به دنبال اسپانسر 25 میلیون تومانی

جودوی بانوان همدان به دنبال اسپانسر 25 میلیون تومانی

لیگ جودوی بانوان

رئیس هیات جودو استان همدان گفت: امسال برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ جودو بانوان حداقل به 250 میلیون ریال اعتبار نیاز داریم که امیدوارم با جذب حامی مالی بتوانیم این رقم را تامین کنیم.

“جلال نصرپور” در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه همدان، افزود: کسب عنوان قهرمانی در لیگ امسال در بخش بانوان مستلزم اختصاص بودجه مالی مناسب است. سال قبل با وجود شایستگی برای تصاحب عنوان قهرمانی در نهایت به نایب قهرمانی لیگ جودو بانوان رسیدیم اما امسال تلاش ما کسب عنوان قهرمانی است.

وی اظهار کرد: سال قبل تمامی بازیکنان ما قراردادهای سفید امضا کردند در حالیکه تیم مشهد برای کسب عنوان قهرمانی بازیکنان مطرح خارجی را جذب کرد و با اختلاف اندک به این مقام رسید.

نصرپور با اشاره به اینکه همدان در لیگ برتر امسال یک تیم قدرتمند و بومی خواهد داشت، گفت: بیشتر بازیکنان ما ملی پوش هستند و اگر حمایت های مالی مناسب باشد قطع به یقین قهرمان می شویم.

وی با اشاره به اینکه در صورت تامین بودجه مورد نیاز دو تیم روانه رقابت های لیگ بانوان کشور می کنیم، گفت: تلاش داریم همه جودوکاران مستعد و مطرح بانوان همدان در قالب تیم های استان در لیگ شرکت کنند.

رئیس هیات جودوی همدان در پایان تاکید کرد: فصل جدید لیگ جودوی بانوان کشور از اواسط دی ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

15 − پانزده =