محمدعلی رستگار: سطح لیگ‌های جودو بالاتر رفته است

محمدعلی رستگار: سطح لیگ‌های جودو بالاتر رفته است
محمدعلی رستگار

محمدعلی رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد نحوه برگزاری لیگ‌های جودو عنوان کرد: خوشبختانه لیگ‌های جودو نسبت به سال‌های گذشته روند رو به رشدی داشته است. تعداد تیم‌ها در این مسابقات بیشتر شده و با توجه به سطح فنی آنها نمی‌توانیم از همان هفته‌های اول بگوییم که چه تیمی به عنوان قهرمانی می‌رسد. این نشان دهنده سطح بالای مسابقات لیگ جودو در رده‌های مختلف است.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه اتفاقات خوبی در بخش لیگ‌های جودو رخ داده و این مسابقات با برنامه‌ریزی به صورت منظم در حال برگزاری است. تیم‌ها نیز استقبال خوبی از مسابقات داشته‌اند که این نوید مبارزاتی جذاب‌تر و نفسگیر‌تر نسبت به سال‌های گذشته را می‌دهد.

رئیس فدراسیون جودو اظهار داشت: روز جمعه در سالن شهید افراسیابی مسابقات جودوی قهرمانی کشور را برگزار می‌کنیم تا از دل این مسابقات بهترین‌ها برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شوند. این رقابت‌ها با حضور کادر فنی تیم ملی جودو انجام می‌شود و مبارزان نیز به خوبی برای حضور در این میدان تشویق شده‌اند. فکر می‌کنم روز جمعه مسابقات خوبی را شاهد باشیم.

رستگار در مورد وضعیت محمود میران و فعالیتش در تیم کشتی با کمربند نیز گفت: هنوز با محمود میران جلسه‌ای نداشته‌ام اما می‌توانیم در مورد فعالیت او در سایر حوزه‌ها به جمع‌بندی برسیم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =