خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی کشور با نام شرکت عمران گلبهار شرکت می کند

مبارزه گانبات و تاکاباتاکه جایزه بزرگ اولان باتور مغولستان
مبارزه گانبات و تاکاباتاکه جایزه بزرگ اولان باتور مغولستان

سرپرست هیات جودو و کوراش خراسان رضوی از اعزام نماینده این استان به مسابقات قهرمانی کشور با نام شرکت عمران گلبهار و برای دفاع از عنوان قهرمانی خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ‘حسن خالقی مقدم’ افزود: تیم جودو این استان در آمادگی کامل بسر می برد و با تمام قوا در تمام وزنها برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که 19 دی ماه جاری در تهران برگزار خواهد شد، شرکت می کند.

وی با اشاره به کسب قهرمانی دوره قبلی مسابقات توسط نماینده این استان در شهر مشهد گفت: استقبال از مسابقات قهرمانی کشور همیشه خوب بوده و پیش بینی می شود نمایندگان تمام استانها در این رقابتها حاضر شوند.

خالقی مقدم اظهار کرد: در راستای جذب اسپانسر و در پی مذاکره با مسوولین شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مقرر شده است این شرکت برای حمایت از ورزشکاران استان، حمایت تیم مزبور را بر عهده گرفته و تیم استان با نام شرکت عمران شهر جدید گلبهار در مسابقات حاضر شود.

به گفته خالقی مقدم، ‘علی معلومات’ به عنوان سرمربی و ‘مهدی رضایی’ و ‘محمد جواد نظام الملکی’ به عنوان مربی و سرپرست تیم استان را در این مسابقات همراهی می کنند

 

منبع :‌ خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سه =