جودو کرمانشاه نیازمند احیای دوباره است

جودو کرمانشاه نیازمند احیای دوباره است

رییس جدید هیات جودو استان کرمانشاه گفت: جودو کرمانشاه نیازمند یک احیای دوباره و مجدد است که بتواند بازهم افتخارآفرینی کند.

رامین پهلوانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به وضعیت رشته ورزشی جودو در استان کرمانشاه، اظهارکرد: جودو استان کرمانشاه نسبت به یکی‌ دو دهه گذشته افت شدیدی کرده و از این رو نیازمند ایجاد یک تحول است.

 

وی افزود: این هیات ورزشی با مشکلات مالی فراوانی مواجه بوده و اخیرا که ریاست این هیات ورزشی را بر عهده گرفته‌ام کمک های اندکی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان دریافت کرده ام که امیدوارم بتوانیم در ادامه راه شرایط جودو در این استان ورزش دوست را متحول کنیم.

 

پهلوانی خاطرنشان کرد: در سالهای نه‌چندان دور رشته ورزشی جودو در استان کرمانشاه پا به پای کشتی کار می‌کرد و یکی از سرآمدترین رشته های ورزشی این استان بود، اما اکنون وضعیت چندان  مناسبی ندارد.

 

رییس هیات جودو کرمانشاه گفت: باید در وهله اول تلاش کنیم که سر و سامانی به بحث مدیریتی جودو در استان بدهیم و در ادامه نیز شرایط را برای پیشرفت این رشته ورزشی در استان فراهم کنیم.

 

وی در ادامه به اعزام تیم جودو کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور اشاره کرد و گفت: اولین مرحله رقابت‌های انتخابی تیم ملی جودوی ایران روز جمعه هفته جاری در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می شود که این مسابقات سی و نهمین دوره رقابت‌های بزرگسالان جودوی قهرمانی کشور است و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

 

پهلوانی یادآور شد: 9 جودوکار کرمانشاه به نام‌های میلاد جدی و شهریار آزادی در وزن 66 کیلوگرم، امید فرهادی در وزن 73 کیلوگرم، یوسف حاج‌علیانی در وزن 81 کیلوگرم، کامبیز کوتی و دادرس گل‌گلاب در وزن 90 کیلوگرم، مهرداد صیدی و وحید کرماج در وزن منفی 100 و بهمن فتاحی در وزن مثبت 100 کیلوگرم به این مسابقات اعزام شده‌اند.

 

وی اظهارامیدواری کرد: این جودوکاران کرمانشاهی بتوانند دست پر از مسابقات قهرمانی کشور به استان بازگردند.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =