سوده کمندانی ملی پوش جودو: نیاز به حمایت های بیشتری داریم

 سوده کمندانی ملی پوش جودو: نیاز به حمایت های بیشتری داریم

سوده کمندانی از قهرمانان ملی پوش جودو بانوان ایران و سر مربی تیم شهرداری فاز 1 اندیشه امروز در خواستار حمایت های بیشتر از جودو بانوان شد.

وی در گفت و گویی با ایرنا گفت: لیگ جودو بانوان امسال از نظر کمیت به حد مطلوب 10 تیم رسیده و از نظر کیفیت هم تمامی ملی پوشان در تیم های مختلف پخش شده اند تا شاهد رقابت های جذاب و پر شوری در لیگ بانوان باشیم.

سوده کمندانی با تجربه مسابقات آسیایی 2008 یمن و 2013 ازبکستان، در حال حاضر به عنوان مربی در کنار تیم شهرداری فاز یک اندیشه قرار دارد.

وی می گوید: ما امسال با حمایت مالی شهرداری فاز یک اندیشه توانستیم تا از قهرمانان بومی و چند تن از قهرمانان نامی تهران و البرز همچون خانم محدثه خویشوند ، وحیده حسینی ، نسیم محمدی و دوستان دیگر بهره ببریم.

وی افزود: قرارداد مالی ما مناسب نیست و تنها در حدی است که بچه ها از جیب خودشان هزینه ای نپردازند.البته امیدواریم شهرداری اندیشه برای ارتقاء جودو بانوان به تیم عنایت بیشتری داشته باشند.

کمندانی در پایان اضافه کرد: در حال حاضر با 3 برد مقتدرانه و 1 باخت نزدیک به قوی ترین تیم لیگ و در جایگاه دوم تیمی قرار داریم که تلاش برای حفظ این جایگاه را در دستور کار قرار دادیم .

وی در پایان از حمایت های مسئولین شهرداری فاز یک اندیشه به ویژه مهندس حمید شعبانی شهردار و همچنین خانم خورشیدی، استاد بهنام رشوند ، استاد بلوطی وخانم استاد هاشمی که برای پیشرفت بانوان جودو کار تلاش های صادقانه داشته و پیگیر امور مربوط به لیگ جودو بانوان و تیم شهرداری هستند، تقدیر کرد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =