تاکید میراسماعیلی بر برخورد با غایبان اردوی تیم ملی

تاکید میراسماعیلی بر برخورد با غایبان اردوی تیم ملیمدیر سازمان تیم های ملی جودو تاکید کرد: غیبت نفرات دعوت شده در اولین جلسه اردوی جدید تیم ملی جودوی بزرگسالان به منزله انصراف آنها از تیم ملی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، آرش میراسماعیلی،مدیرسازمان تیم‌های ملی جودو درخصوص ملاک دعوت از جودوکاران به اردوی تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: همانطور که پیش از این هم اعلام کرده بودیم، مسابقات قهرمانی کشور ملاک اصلی ما برای دعوت جودوکاران به اردوی تیم ملی بود، به همین منظور در روز مسابقه کادر فنی و اعضای کمیته فنی در سالن برگزاری مستقر بودند و شاهد تلاش ورزشکاران روی تاتامی بودند، تمامی نفرات اول تا سوم مشترک به اردو فراخوانده شدند به علاوه ایمان نیک اقبال و احمد قاسمی دو ملی پوش تیم جوانان که در مسابقات قهرمانی آسیا هنک کنگ عملکرد خوبی داشتند اما در مسابقات قهرمانی کشور شرکت نکرده بودند طبق تشخیص کادر فنی به اردو دعوت شدند.

نایب رییس فدراسیون جودو تصریح کرد: در انتخاب نفرات دعوت شده دست کادر فنی را باز گذاشتیم و به آنها اختیار تام دادیم، ضمن اینکه از انتخاب‌شان حمایت خواهیم کرد. نفرات دعوت شده باید خود را به موقع معرفی کنند و عدم حضور در اولین جلسه اردو به منزله انصراف از تیم ملی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: طی جلسه ای که صبح امروز با زارعیان، سرمربی تیم ملی برگزار کردیم، نحوه آماده سازی تیم بررسی شد، روز دوشنبه 22 دی اولین مرحله اردو را آغاز خواهیم کرد، روز دوشنبه تمامی نفرات، تست آمادگی جسمانی می دهند تا پایان سال 93، سه مرحله برگزاری اردوی داخلی را پیش بینی کرده‌ایم ضمن اینکه حضور در مسابقات جایزه بزرگ گرجستان (اول و دوم فروردین) و جایزه بزرگ ترکیه (8 و 9 فروردین) از دیگر برنامه های ما قبل از مسابقات قهرمانی آسیا 2015 آسیا در کویت است.

مدیر سازمان تیم‌های ملی از برگزاری یک اردوی مشترک در کره جنوبی خبر داد و در این باره گفت: سرمربی تیم ملی درخواست برگزاری یک اردوی مشترک به میزبانی کره جنوبی را از ما داشته است، که مشغول رایزنی های اولیه هستیم اگر به نتیجه برسیم حتما آن را در دستور کار خود قرار می دهیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش؛ نایب رئیس فدراسیون جودو که از دقایق اولیه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در سالن برگزاری مسابقات حضور داشت، درخصوص این پیکارها گفت: رقابت‌های قهرمانی کشور با استقبال خوبی از طرف جودوکاران و استان‌ها همراه شد و ما از صبح شاهد مبارزه‌های با کیفیتی بودیم، در بعضی مسابقات حساسیت ها به اوج خود رسیده بود، نفرات جوان و گمنام، مبارزه های خوبی را در مقابل نامداران برگزار کردند، مسابقه های فینال و ماقبل فینال هم بسیار تماشایی بود.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =