رودکی: برای بازگشت به تیم ملی منتظر تماس زارعیان هستم!

رودکی جودو به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، روز گذشته لیست 40 نفره جودو کاران برای حضور در مرحله جدید اردوی تیم ملی قبل از مسابقات قهرمانی آسیا 2015 کویت اعلام شد و در بین نفرات دعوت شده نام محمد رضا رودکی، کاپیتان سابق تیم ملی که به دلیل آسیب دیدگی قبل از المپیک 2012 از تیم ملی دور مانده  بود نیز به چشم می‌خورد .

سنگین وزن جودوی ایران اکنون مدت یک سال است که از مصدومیت‌ رها شده اما به دلایل مختلف تاکنون شرایط حضورش در تیم ملی فراهم نشده بود.

زارعیان سرمربی جدید تیم ملی جودو معتقد است که جودو در سنگین وزن دچار یک خلا است و بهترین راه حل پر کردن این جای خالی بازگشت رودکی به تیم ملی است و حیف است که وی از دنیای قهرمانی فاصله بگیرد، از طرفی آرش میر اسماعیل نایب رئیس و مدیر تیم‌های ملی جودو هم اعلام کرده که از تصمیم سرمربی حمایت می‌کند وی رودکی را از قهرمانان این رشته ورزشی دانسته است.

رودکی، در خصوص بازگشتش به تیم ملی گفت: من صحبت‌هایم را با زارعیان، سرمربی تیم ملی کرده‌ام و شرایطم را به وی گفتم قرار شد اگر توانست موافقت مسئولان فدراسیون را هم جلب کند با من تماس بگیرد اکنون هنوز خبری از وی نشده وقتی زنگ نزده من چه بگویم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =