حضورم در تیم کشتی با کمربند تداخلی با سرمربیگری تیم جودوی جوانان ندارد

حضورم در تیم کشتی با کمربند تداخلی با سرمربیگری تیم جودوی جوانان ندارد

سرمربی تیم جودوی جوانان کشورمان گفت: فعالیتم در ۲ تیم جودوی جوانان و کشتی با کمربند تداخلی با هم ندارند و به همین دلیل با فدراسیون کشتی نیز همکار می‌کنم.

سید محمود میران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: به احتمال زیاد سال آینده مسابقات قهرمانی کشتی با کمربند به میزبانی تهران برگزار می‌شود، البته سال آینده، تهران میزبان رقابت‌های قهرمانی کشور این رشته نیز خواهد بود تا کم کم تیم ملی نیز در این رشته تشکیل شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه پتانسیل خوبی در این رشته در ایران وجود دارد و اگر حمایت وجود داشته باشد، مطمئن باشید کارهای خوبی در این زمینه انجام می‌شود. پیشینه این رشته بسیار زیاد است و ورزشکاران با نام‌های دیگری از گذشته در ایران مشغول انجام این رشته بوده‌اند. همین امر ما را در تشکیل تیمی قدرتمند کمک می‌کند.

سرمربی تیم جودوی جوانان کشورمان در مورد به توافق رسیدنش با فدراسیون کشتی در مورد هدایت تیم ملی کشتی با کمربند نیز عنوان کرد: به هیچ وجه مشکل خاصی در این مورد وجود ندارد. اردوهای تیم جوانان جودو و کشتی با کمربند به صورت مستمر پیگیری نمی‌شود به همین دلیل فکر نمی‌کنم در فعالیتم در این 2 تیم تداخلی وجود داشته باشد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =