رودکی: رستگار در رسانه‌ها موافقتش را با حضور من در اردو اعلام کند/ می‌خواهم خیالم راحت شود

رودکی: رستگار در رسانه‌ها موافقتش را با حضور من در اردو اعلام کند/ می‌خواهم خیالم راحت شود

کاپیتان سابق تیم ملی جودو در مورد دلیل غیبت خود در نخستین روز از اردوها گفت: برای حضورم در اردوهای تیم ملی منتظرم تا رئیس فدراسیون جودو موافقت خود را اعلام کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، اولین مرحله تمرین تیم ملی جودو در حالی عصر روز گذشته(دوشنبه) در سالن شهید کبکانیان آغاز شد که در این تمرین از میان جودوکاران دعوت شده تنها 20 نفر حضور داشتند که زارعیان عنوان کرد با توجه به شرایط جوی برخی استان‌ها و فاصله اندک مسابقات کشوری تا زمان آغاز اردو به جودوکارانی که موفق به حضور در اردو نشدند یک روز دیگر مهلت داد خود را به جمع سایر جودوکاران برسانند. محمدرضا رودکی کاپیتان تیم ملی جودو یکی از غایبین بزرگ در نخستین روز از اردوها بود.

محمدرضا رودکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلیل غیبت خود در نخستین روز از اردوهای تیم ملی جودو، گفت:  من شرایط حضورم در اردوی تیم ملی را به زارعیان گفته‌ام و حالا منتظر پاسخ سرمربی تیم ملی هستم.

وی در ادامه افزود: دوره قبل نیز به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما رئیس فدراسیون حضورم در اردوها را تکذیب کرد و اعلام کرد که این کار خودسرانه انجام شده است و حالا نیز دوست ندارم اتفاق دوره قبل برایم تکرار شود.

کاپیتان سابق تیم ملی جودو در ادامه صحبت‌ها خود افزود: من منتظرم تا رئیس فدراسیون جودو نیز موافقت خود را برای حضورم در اردوهای تیم ملی را در رسانه‌ها اعلام کند. می‌خواهم خیالم راحت باشد که اگر در اردوها حضور پیدا کردم اتفاق دوره گذشته برایم تکرار نشود.

One thought on “رودکی: رستگار در رسانه‌ها موافقتش را با حضور من در اردو اعلام کند/ می‌خواهم خیالم راحت شود

  1. رودکی با این اوضاع نباید بیاید .
    تیم ملی خونه ی خاله نیست که هرکس هر جور دوست دارد رفتار کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =