پاسخ فدراسیون جودو به صحبت های رییس هیات قزوین

پاسخ فدراسیون جودو به صحبت های رییس هیات قزوین

فدراسیون جودو صحبت های رییس هیات جودوی قزوین مبنی بر حمایت مسوولان این رشته در مسابقات قهرمانی کشور از تیم تهران را رد کرد.
اردشیر موحد دانش رییس هیات جودو قزوین روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفته بود که در مسابقات قهرمانی کشور تیم تهران با حمایت فدراسیون جودو به مقام قهرمانی رسید و برخی عوامل موجب شد تا قزوین به حق خود دست نیابد.دراین راستا وحید پوراسفندیاررییس کمیته مسابقات فدراسیون جودو درگفت وگو باایرنا اظهار داشت: زمانیکه تیمی در رقابت های مختلف به میدان می رود به منزله این است که سیستم مدیریتی را قبول داشته و به مسوولان برگزاری اعتماد دارد.

وی با اشاره به اینکه ممکن است درهر رقابت اشتباهی سهوی صورت بگیرد گفت: معمولا در مسابقات ورزشی تیم برنده از همه چیر رضایت دارد و بازنده نیز به دنبال مقصر می گردد. تیم قزوین در سال های اخیر در تمامی رده های سنی یکی از بهترین ها بوده است ولی امسال در همان دور نخست چند جودوکار مطرح این تیم شکست خورده و حذف شدند.

وی افزود: همین مساله سبب شد تا آنان شانس سکونشینی را از دست داده و فشار روحی زیادی را متحمل شوند و در دیدار رامین صفویه اعتراضات شدیدی به داوری داشته باشند.

مسوول کمیته مسابقات فدراسیون جودو تصریح کرد: اعتراض موحد دانش سبب شد تا سرپرست و بازیکنان تیم قزوین نیز در راستای حمایت از ایشان اعتراض شدیدی داشته باشند و متاسفانه کار از دست آنان خارج شد و محل مسابقه را ترک کردند.

وی افزود: حتی آنان با مسولان حراست نیز درگیری مختصری پیدا کردند و با وجود صحبت های که با اعضای تیم و مسوولان قزوین داشتیم سالن مسابقات را ترک کردند.

وی در مورد تصمیماتی که برای تیم قزوین اتخاد خواهد شد افزود: کمیته هفت نفره انضباطی در سالن حضور داشت و تمامی موارد را یادداشت کرده است و حتما کمیته انضباطی در این مورد تشکیل جلسه خواهد داد. به هرحال از فرد باتجربه ای چون موحددانش انتظار می رفت تا با تعمق بیشتر، شرایط تیم خود را کنترل کند.

منبع :‌ خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =