میراسماعیلی : بخش عمده برنامه های میران به تصویب رسید

میراسماعیلی: بخش عمده برنامه‌های میران به تصویب رسید

مدیر سازمان تیم‌های ملی جودو اعلام کرد که سید محمود میران برنامه‌هایش را به شورای فنی فدراسیون ارائه کرده و بیشتر این برنامه‌ها نیز مورد تصویب قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با توجه به پیوستن سید محمود میران به عنوان سرمربی به تیم کشتی با کمربند و همراهی او با فدراسیون کشتی بسیاری بر این باور بودند که میران از سمت خود در تیم ملی جوانان جودو کنار خواهد کشید اما ظاهرا وی تصمیم دارد سرمربیگری این تیم را نیز بر عهده داشته باشد.

نایب رئیس فدراسیون و مدیر تیم‌های ملی جودو در گفت‌وگوی کوتاهش با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این مورد اظهار داشت: روز چهارشنبه سید محمود میران برنامه‌هایش را در جلسه شورای فنی فدراسیون مطرح کرد که بخش عمده این برنامه‌ها نیز مورد تصویب این شورا قرار گرفت، البته قرار شد مابقی برنامه‌ها نیز از سوی سرمربی تیم ملی جوانان تکمیل شود و در طول هفته جاری به شورای فنی ارائه گردد.

میراسماعیلی ادامه داد: امروز نیز جلسه‌ای با مسئولان و کادر فنی تیم‌های نونهالان و نوجوانان داریم  و مربیان این تیم‌ها نیز برنامه‌های خود را شرح خواهند داد. به هر صورت هر برنامه‌ای که به روند آماده‌سازی تیم ملی کمک کند را اجرایی می‌کنیم و با تمام قدرت به تیم‌های ملی کمک خواهیم کرد. تا جایی که از دست‌مان بربیاید و اعتبارات‌مان اجازه دهد قطعا برنامه‌های این تیم‌ها را دنبال خواهیم کرد.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =