حمزه ندری: هرکدام از مبارزاتم حکم فینال داشت

حمزه ندری

جودو کار وزن 100+ کیلوگرم تیم ملی گفت:تمام مبارزاتم در مسابقات پاراآسیایی حکم یک فینال را برای من داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،حمزه ندری عضو تیم ملی جودو کشورمان تفاوت 40 کیلو وزن با رقیبش را مهمترین عامل ناکامی خود در دیدار نهایی وزن100+ عنوان کرد.
دارنده نشان نقره مسابقات پاراآسیایی جودو کشورمان در ادامه در مورد شناخت از حریفانش در اینچئون گفت: حریف ژاپنی من دارنده نشان طلای پارالمپیک و جهان است ،حریفان کره ای و تایلندی ام هم از جودو کارانی بودند که همگی دارای بهترین رنکینگ جهانی میباشند.البته ناگفته نماند با جودو کار ژاپنی درمسابقات جهانی ترکیه مبارزه کرده بودم و شناخت خوبی از وی داشتم .
حمزه ندری در ادامه در خصوص دیدار فینال خود خاطر نشان کرد:رقیب ازبکستانی من از ملی پوشان سالم ها بوده و مدال سوم جهان را در کارنامه خود داشت این برایم انگیزه ای بود تا تمام تلاشم را برای شکست وی به کار گیرم اما با اختلاف 40 کیلو وزن شکست وی غیر ممکن بود .
ندری ادامه داد:از اردو ها ی برگزار شده جهت اعزام به اینچئون کره رضایت کامل را داشتم ،رییس فدراسیون با تدابیر خود برای اردو زمان استراحت و زمان تمرین را یک مکان در نظر گرفته بودند چرا که حداقل روزانه 5 ساعت از زمان ترانسفر به محل تمرین و بدنسازی با حضور در مجموعه ورزشی هرندی تهران کاسته و به تمرینات و استراحت اضافه شد.
ملی پوش سنگین وزن جودو کشورمان در پایان گفت: تنها مشکلی که تیم ملی جودو نابینایان وکم بینایان را شامل میشد عدم اردوی مشترک با دبگر کشورها و عدم حضور در تورنمنت بین المللی بود چون این باعث میشد هیچ شناختی از رقبا نداشته باشیم در نتیجه سطح فنی مان هم رشد کیفی نداشته باشد که امیدوارم با تصمیمات جدید و برنامه ریزی شده مسئولین فدراسیون در پارالمپیک 2016 ریو حتما ” نتیجه لازم و مطلوب را خواهیم گرفت.

 

منبع : فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =