مربیان کره ای تیم ملی جودو مهمان استان ایلام خواهند بود

سرپرست هیأت جودو ایلام گفت: جهت آموزش و آشنا شدن جودو کاران پایه با جدیدترین تکنیک ها از این مربیان دعوت شده است.

مربیان کره ای تیم ملی جودو مهمان استان ایلام خواهند بودبه گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری برنا در ایلام،” علی قاسمی” سرپرست هیأت جودو استان ایلام با اعلام این خبر گفت: جهت آموزش و آشنا شدن جودو کاران پایه (نونهالان، نوجوانان استان) با جدیدترین تکنیک ها و فنون جودو و همسان سازی با سطح اول جودو جهان از این مربیان دعوت شده است.

علی قاسمی ادامه داد: به همین منظور با درخواست این هیأت از فدراسیون جودو ، مربیان کره ای تیم ملی بزرگسالان کشورمان به استان ایلام اعزام می شوند.

سرپرست هیأت جودو استان به استعدادهای درخشان استان در جودو اشاره کرد و افزود: خوشبختانه استان ایلام جزء یکی از قطب های جودو کشور به حساب می آید و دارای ورزشکاران و مربیان صاحب نامی است.

وی ادامه داد:در سالهای اخیر با اجرای طرح استعدادیابی در بین نونهالان و نوجوانان استعدادهای جدید شناسایی شدند و با توجه به وجود مربیان شایسته در استان آموزشهای لازم به آنها داده شد و خوشبختانه امروز به سطح مناسبی از این رشته رسیده اند که انشالله در آینده شاهد قهرمانانی از بین آنان باشیم.

وی تصریح کرد: امیدوار هستیم با حضور مربیان کره ایی این جودوکاران با جدیدترین فنون و تکنیک ها آشنا شوند و در واقع این همان هدف اصلی از برگزاری این دوره است.

علی قاسمی در پایان گفت: این دوره از تاریخ دهم لغایت چهاردهم بهمن ماه در سالن جودو شهر ایلام برگزار خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =