حسین زند: در صورت فراهم بودن شرایط به ایتالیا می‌رویم

حسین زند: در صورت فراهم بودن شرایط به ایتالیا می‌رویم

سرمربی تیم ملی کاتای جودو گفت: فدراسیون ایتالیا هر ساله برای حضور در تورنمنت این کشور از ما دعوت می‌کند و اگر این اتفاق در سال جاری هم بیفتد در صورت فراهم بودن شرایط به این کشور خواهیم رفت.

حسین زند در گفت‌وگو با خبرنگارورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در سال گذشته مسئولان فدراسیون جودو حمایت‌های خوبی از تیم کاتا داشتند و با اینکه از لحاظ مالی در فشار بودند برای رقابت‌های جهانی تقریبا 45 میلیون تومان و برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا 20میلیون تومان به تیم کمک کردند. این حمایت‌ها باعث شد که در فضایی آرام‌تر کار کنیم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: فعلا اردوی پیوسته برای تیم ملی نداریم زیرا برنامه خاصی تا پایان سال وجود ندارد، البته هر ساله فدراسیون ایتالیا برای حضور در تورنمنت این کشور از ما دعوت می‌کند و اگر این اتفاق در سال جاری هم بیفتد در صورت فراهم بودن شرایط به این کشور خواهیم رفت. در غیر این صورت بعد از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشوری از خرداد ماه سال آینده تمرینات آماده‌سازی را استارت می‌زنیم.

سرمربی تیم ملی کاتا جودو گفت: رقابت‌های قهرمانی جهان سال آینده به میزبانی هلند برگزار می‌شود اما مکان و زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا هنوز مشخص نیست. در هر حال باید برنامه‌های آماده‌سازی را به صورت منظم  و برنامه‌ریزی شده آغاز کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. کاتای ایران پتانسیل بالایی دارد و باید از این پتانسیل بهترین استفاده را ببریم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =