رئیس هیئت جودو قزوین؛ از سازمان لیگ جودو درخواست مرخصی کرد

رئیس هیئت جودو قزوین گفت: تیم لیگ‌برتری هیئت جودو قزوین برای دیدار این هفته خود از سازمان لیگ درخواست مرخصی کرد.

 رئیس هیئت جودو قزوین؛ از سازمان لیگ جودو درخواست مرخصی کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، اردشیر موحددانش بعدازظهر امروز در نشست با جودوکاران قزوین اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم هیئت جودو استان قزوین در شرایط ایده‌آلی قرار ندارد، برای دیدار این هفته تیم در برابر حریفان درخواست مرخصی کرده‌ایم تا این دیدارها به تعویق بیفتد.

وی افزود: در حال حاضر این درخواست به نایب‌رئیس فدراسیون جودو اعلام شده و امیدواریم که فدراسیون و سازمان لیگ جودو با این درخواست موافقت کند.

موحددانش اعلام کرد: البته اگر فدراسیون و سازمان لیگ جودو با درخواست ما موافقت نکند ما پنجشنبه همین هفته به مصاف چهار حریف خود می‌رویم.

رئیس هیئت جودو استان قزوین با اشاره به اینکه تیم هیئت استان جودو قزوین در شرایط مطلوبی قرار ندارد، تصریح کرد: به دلیل مسائلی که چندی پیش در رقابت‌های کشوری جودو اتفاق افتاد، ما هم‌اکنون در موقعیت و شرایط خوبی قرار نداریم و این درخواست را نیز به همین علت مطرح کردیم.

موحددانش با بیان اینکه روحیه بازیکنان تیم تضعیف شده است، عنوان کرد: برای اینکه روحیه بازیکنان بازگردد باید اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهیم که این نیازمند زمان است.

وی با اشاره به آسیب‌دیدگی بازیکنان تیم هیئت جودو قزوین عنوان کرد: در حال حاضر سه تا چهار بازیکن این تیم آسیب دیده‌اند که این مسئله نیز ما را دچار مشکل کرده است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =