عباس نژاد: برای کسب تجربه در لیگ برتر جودو حضور یافته ایم

هیات جودو نوشهر

سرمربی تیم هیات جودوی نوشهر با تاکید براینکه تیمش با میانگین سنی 20 سال وارد لیگ برتر شده است، گفت:هدف ما کسب تجربه است و به برد و باخت فکر نمی کنیم.
عیسی عباس نژاد در گفت وگو با ایرنا تصریح کرد: در 9 سال اخیر شهر نوشهر با نام های مختلف در لیگ برتر شرکت کرده است و امسال نیز به عنوان هیات جودو نوشهر روانه مسابقات شده ایم.

وی افزود: میانگین سنی بازیکنان تیم نوشهر بسیار پایین است و جودوکاران ما متولد سال های 1373 و1374 هستند. هرچند ابراهیم قجر و محمدجعفر انصاری را به عنوان دو ملی پوش در اختیار داریم اما هدف اصلی فقط مان کسب تجربه است.

عباس نژاد اضافه کرد: درهفته نخست رقابتهای لیگ برتر در فصل جاری، سه مسابقه حساس با تیمهای میزان خراسان شمالی، هیات جودو قزوین و پاس قوامین داشتیم و باوجود تلاش فراوان موفق به کسب امتیاز نشدیم.

سرمربی تیم هیات جودوی نوشهر ادامه داد: در رقابتهای هفته دوم هم باید با گاز ایلام، گلوبندک ، پاس ثامن الحجج و نفت مسجد سلیمان رقابت کنیم که معتقدم برگزاری 4 مبارزه در یک روز به جودوکاران تیم نوشهر فشار زیادی وارد خواهد کرد.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم خود تصریح کرد: متاسفانه برای حضور در فصل جاری لیگ برتر حامی مالی نداشتیم و اقبال به رشته ورزشی جودو در شهر ما بسیار کم شده است و مجبور شدین با نام هیات وارد مسابقات شویم.

عباس نژاد ادامه داد: امیدوارن با توجه به پخش مستقیم مسابقات از شبکه های ورزشی، بتوانیم فصل آینده با جذب جامی مالی، حضور قدرتمندی در لیگ برتر داشته باشیم.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 15 =