سرمربی تیم جودو پاس قوامین: فشردگی لیگ نبود بهتر نتیجه می‌گرفتیم

سرمربی تیم جودو پاس قوامین: فشردگی لیگ نبود بهتر نتیجه می‌گرفتیم

سرمربی تیم جودو پاس قوامین ناجا گفت: در هفته دوم لیگ چهار مسابقه داریم که حساس ترین آن با تیم موسسه مالی و اعتباری میزان است که رقیب مهمی برایمان محسوب می شود.

علیرضا حسین زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره رقابتهای لیگ امسال جودو بیان کرد: تیم ما نماینده نیروی انتظامی است که مدتهاست به صورت پیاپی در لیگ برتر با نامهای مختلف شرکت می کند، فقط سال گذشته در دسته یک بودیم که نایب قهرمان شدیم و به لیگ دسته برتر آمدیم. در مسابقات هفته نخست لیگ برتر دو پیروزی مقابل هیئت جودو نوشهر و پاس ثامن الحجج کسب کردیم.

وی افزود: در هفته دوم 4 مسابقه داریم که فشردگی بازیها به طور حتم فشار زیادی روی بازیکنان ما می آورد و اگر برنامه ریزی به گونه ای می شد که تا این حد مبارزات فشرده نبود بهتر می توانستیم نتیجه بگیریم.حساس ترین مسابقه ما با تیم موسسه مالی و اعتباری میزان در این هفته است که نفرات خوبی را به خدمت گرفته و مدعی عنوان قهرمانی است. مطمئنا کار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

سرمربی تیم جودو پاس قوامین درباره شاگردانش گفت: بازیکنان ما بخشی شخصی هستند، برخی فرزندان پرسنل نیروی زمینی، بعضی از کارمندان ناجا و آجا و یا بازیکنان سرباز هستند. البته در لیگ امسال سعید ملایی از تیم ملی بزرگسالان، محمد رشنونژاد از تیم ملی جوانان و محمدرضا صدیقی از تیم ملی نوجوانان را به خدمت گرفته ایم ضمن اینکه قرار است از این هفته جعفر پهلوانی هم به بازیکنان ما اضافه شود چون به تازگی با وی قرارداد بسته‌ایم.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =