علت انصراف جودوی بانوان لرستان از لیگ؛ حساب هیئت مسدود است، اسپانسر جا زد!

علت انصراف جودوی بانوان لرستان از لیگ

دبیر هیئت جودو لرستان مشکل‎های مالی را عامل انصراف تیم این استان در رقابت‎های لیگ برتر بانوان عنوان کرد.

هادی کردی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایران) ایسنا منطقه لرستان، درباره انصراف این تیم گفت: حساب هیأت جودوی استان به‎علت بدهی‎های انباشته شده از قبل مسدود است و برای تیم‎داری نه پول نداریم ‎و نه می‎توانیم این کار را انجام دهیم.

وی با اشاره به حضور تیم بانوان این هیئت در هفته اول لیگ، تصریح کرد: با اینکه بهترین‎های استان برای تیم مقاومت بسیج که الان در صدر جدول است، مبارزه می‎کنند، با جودوکارهای نوجوان و جوان شرکت کرده بودیم که در آن هفته سه برد و یک باخت کسب کردیم.

کردی اظهار کرد: خانم موسوی سرپرست این تیم گفت حامی مالی پیدا شده و اگر هیئت بتواند هزینه‎های هفته اول را تقبل کند برای ادامه رقابت‎ها اسپانسر هزینه خواهد کرد اما اسپانسر ورود نکرد و هیأت هم پولی نداشت که برای تیم هزینه کند.

دبیر هیئت جودوی لرستان اضافه کرد: هفته اول با هر سختی که بود تیم را اعزام کردیم اما دیگر نمی‎توانستیم هزینه کنیم و وظیفه‎ای در قبال تیم‎داری نداریم.

وی یادآور شد: بانوان لرستان در جودو حرف اول کشور را می‎زنند و در سه سال اول برگزاری لیگ اول شدند اما سال گذشته نیز به سبب نبود حامی مالی شرکت نکردند و امسال حدود 90 درصد کادرفنی و ورزشکارهای تیم مقاومت بسیج تهران لرستانی هستند.

 

منبع :‌ خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =