سرمربی تیم شبهای گلوبندک: با تیمی جوان به مصاف رقبای قدرتمند می رویم

شبهای گلوبندک

سرمربی تیم جودو شب‌های گلوبندک گفت: تیم ما از اعضای تیم های ملی نوجوانان و جوانان تشکیل شده و با نگاه ویژه به جوانان باید به دیدار رقبای سرسخت و قدرتمند برویم.

محمدرضا لویی مقدم ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: ما با کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته اول به رقابتهای لیگ برتر راه پیدا کردیم و بیش از نیمی از نفرات تیم ما را اعضای تیم های ملی جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند و با همین تیم چشم به سکوی سوم مسابقات داریم.

وی ادامه داد: در کلاس آموزشی خود توجه ویژه ای به جوانان داریم چرا معتقدیم چاره پیشرفت جودو ایران همین جوانان با آتیه هستند و به همراه همکارانم تلاش خود را معطوف به پیشرفت آنها کرده ایم و با همان نفرات هم در لیگ شرکت می کنیم.

سرمربی تیم جودو شبهای گلوبندک با اشاره به رقابتهای لیگ هم گفت: در هفته دوم بازیهای سختی پیش رو داریم ، میزان که علاوه بر نفرات خوب داخلی سه جودوکار خارجی هم در ترکیب دارم و پاس قوامین هم از تیم های خوب این فصل است ولی ما به تیم خود و جوانانی که داریم اطمینان داشته و به امید خدا برای برگزاری یک مبارزه پایاپای به مصاف آنها خواهیم رفت.

لویی مقدم در پایان گفت: از مسئولان سازمان لیگ می خواهم شرایط لازم را برای مربیان فراهم کنند تا بتوانند تیم خود را به راحتی هدایت کنند. با این شیوه که اکنون در پیش گرفته شده هر کس از گوشه ای از سالن به خود اجازه دخالت در کار را می دهد و این موضوع اعتراضات را نیز افزایش می دهد. ضمنا از کمیته داوران می خواهم با دقت نظر بیشتری روی قضاوت ها نظارت داشته باشد.

 

منبع :‌ خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =