حبیب الله ایگدر: سازمان لیگ جودو باید با برنامه تر عمل کند

جودو

سرمربی تیم جودو نفت مسجد سلیمان گفت: لیگ برتر یکی از عوامل مهم پیشرفت جودو خواهد بود به شرط آنکه سازمان لیگ با برنامه تر عمل کند.

حبیب الله ایگدر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، بیان کر : به دلیل برخی مشکلات اداری موفق نشدیم در هفته اول لیگ برتر جودو  حضور داشته باشیم و همین موضوع باعث شده تا در هفته دوم بازیهای عقب افتاده اول را نیز برگزار کنیم که کار را برای ما مشکل کرده است.

وی ادامه داد: ما در 4 سال قبل حضور خوبی در لیگ برتر داشتیم ولی به دلیل قوانین حاکم بر ورزش نفت که باید توجه ویژه ای به نیروهای بومی و خانواده نفت داشته باشیم برای فصل جاری ترکیبی از جوانی و تجربه را باهم داریم.

ایگدر در توضیح بیشتر این موضوع گفت: برنامه ورزش نفت گسترش ورزش در بین خانواده هاست و ما هم در تلاش هستیم جودو را در این بخش توسعه دهیم. البته چندان هم دست خالی نیستیم و نفرات خوبی داریم که همین دو هفته پیش در مسابقات کشوری مسابقات سطح بالایی به نمایش گذاشتند، به هر حال باید بیشتر تلاش کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص برگزاری مسابقات لیگ اذعان کرد : من معتقدم رقابتهای لیگ باید در مدت زمان بیشتری برگزار شود تا بتواند اثر خود را روی جودو کشور داشته باشد. اگر بتوانیم از مردادماه مسابقات لیگ را آغاز کنیم و جودوکار در چرخه تمرین و مسابقات لیگ هر دو هفته یکبار به روی تاتامی برود تبعات بسیار خوبی را برای جودو داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: اینکه بخواهیم در کمتر از سه ماه لیگ را برگزار کنیم مشخص است که تنها “برگزاری” مهم است و اهداف دیگر مهم که خیلی هم مهم است نادیده گرفته می شود. این نوع برگزاری کیفیت را تحت شعاع قرار می دهد. امیدوارم مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ پیشنهاد مربیان را جدی بگیرند.

قابل ذکر است هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فردا پنجشنبه در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 7 =