تیم هیئت جودو قزوین بازیکن غیربومی جذب نمی‌کند

هیئت جودو قزوین

دبیر هیئت جودو قزوین گفت: تیم هیئت جودو قزوین قصد جذب بازیکن غیربومی و خارجی را ندارد و با ترکیبی کاملا بومی به میدان می‌رود.

حمید فرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار داشت: در هفته دوم لیگ برتر جودو کشور تیم هیئت جودو قزوین به دلیل آسیب‌دیدگی چهار تن از جودوکاران خود نتوانست نتایج قابل قبولی را در این هفته کسب کند که البته این تیم در هفته‌های آینده این نتایج را جبران می‌کند.

وی افزود: در حال حاضر چهار بازیکن اصلی تیم هیئت جودو قزوین مصدوم هستند و شرایط خوبی را ندارند که امیدواریم مشکل آسیب‌دیدگی این جودوکاران هرچه زودتر برطرف شود. دبیر هیئت جودو استان قزوین تصریح کرد: ما در این هفته سیاست‌هایی را در پیش گرفتیم تا بیش از این آسیب‌دیدگی جودوکاران استان بیشتر نشود و بر همین مبنا نتوانستیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

فرمانی عنوان کرد: ولی با انجام تمرینات پیوسته و منسجم تمام تلاش خود را می‌کنیم که جایگاه خود را در جدول رده‌بندی ارتقاء دهیم. وی با اشاره به حضور قدرتمند سایر تیم‌ها در لیگ برتر جودو تصریح کرد: در بسیاری از تیم‌ها شاهد حضور جودوکارانی از کشورهای دیگر هستیم و تیم‌هایی هستند که بیشتر تیم را افراد غیربومی تشکیل می‌دهند اما تیم هیئت جودو قزوین کاملا بومی است.

فرمانی با اشاره به مشکلات مالی تیم هیئت جودو قزوین بیان کرد: سایر تیم‌های لیگ برتر جودو از نظر مالی پشتیبانی می‌شوند ولی تیم ما از این لحاظ در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و نیازمند کمک‌های مالی است.

دبیر هیئت جودو استان قزوین گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین قول کمک را به ما داده است که متأسفانه هنوز این مهم تحقق نیافته و منتظر این کمک هستیم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =