کریمی‌زاده: بودجه نداشتیم و امسال نمی‌توانیم روی سکو برویم

لیگ برتر جودو

سرمربی تیم جودوی پالایش گاز ایلام گفت: سال گذشته در لیگ برتر سوم شدیم اما امسال به دلیل مشکلات مالی بازیکنان‌مان را از دست دادیم و نمی‌توانیم روی سکو برویم.

علی اکبر کریمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: تیم پالایش گاز ایلام امسال هم با همان میزان بودجه‌ای که سال گذشته در اختیار داشت به لیگ برتر آمد اما با توجه به اینکه هزینه‌ها بالا رفته است، نتوانستیم درست تیم را جمع کنیم. از سوی دیگر نمی‌خواستیم بازیکنان‌مان ضرر کنند و به جودوکارانی مثل ناصری‌پور و خورنگ اجازه دادیم تا به تیم‌های دیگر بروند.

وی افزود: در جودو حرف اول را بودجه یک باشگاه می‌زند، تیم‌هایی که قادر به پرداخت مبالغ برای دراختیار گرفتن بازیکنان هستند، همیشه روی سکو خواهند بود. ما هم تیم بدی نداریم و جودوکاران‌مان خوب هستند اما نمی‌توانیم روی سکو برویم. حتی برای خرید لباس بازیکنان‌مان بودجه نداشتیم. در حالی که برخی تیم‌ها به بازیکنان کارت هدیه هم می‌دهند و جودوکاران‌شان انگیزه پیدا می‌کنند ما با مشکلات مالی فراوانی روبرو هستیم.

سرمربی تیم جودوی پالایش گاز ایلام خاطرنشان کرد: از مسئولان گاز تشکر می‌کنم اما ایلام استان محرومی است. ما سال‌ها زیر بمباران بدترین روزها را تجربه کردیم و نیاز داریم تا حمایت مالی بیشتری از ما شود تا بتوانیم موفق‌تر عمل کنیم. تیم ما چند سال به لیگ برتر آمد اما پول نداشتیم و مجبور شدیم در همان دسته یک باقی بمانیم.

کریمی‌زاده درباره مسابقات هفته دوم تیمش گفت: در مسابقات این هفته 5 بازی در دور روز داریم که به خاطر فشردگی رقابت‌ها  بسیار کار سختی است امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی روی تاتامی داشته باشیم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =