آموزش یکصد روش برای ورود به نوازا از شاک

آموزش یکصد روش برای ورود به نوازا از شاک

با وجود اینکه بخش قابل توجه ای از تکنیک های جودو مربوط به کاتامه وازا یا مبارزه در خاک است اما معمولا در شیایی از ورود به نوازا اجتناب می شود علتش هرچه که باشد تنها می توان آن را از دست  دادن فرصت های پیروزی قلمداد کرد .

در این فیلم یکصد روش برای داخل شدن به سه دسته اصلی گاتامه وازا (اوسای کومی ، شیمه و کانسس) توسط استاد شاک آموزش داده می شود .

 

دانلود فیلم آموزشی یکصد روش برای ورود به نوازا از استاد شاک با حجم ۳۲ مگابایت

100 Really Cool Newaza techniques by Shak

 
 

 

 

4 thoughts on “آموزش یکصد روش برای ورود به نوازا از شاک

 1. جودو در ايران بخاطر اينكه دست افرادي كه سواد جودو داشته باشند نيست وبه همين علت جودو از همان كودكي اصولي ياد گرفته نمي شود در اين رشته در ايران هر كس زور خوبي داشته باشد موفق ميباشد واين شخص هم در مسابقات بين المللي پنجر خواهد شد.

  1. سلام
   علت ناکامی های جودو در این چند سال اخیر را می توان آموزش اشتباه مربیان دانست یا خیلی زیرکانه گردن فدراسیون جهانی و تغییر قوانین انداخت!!!
   اما حقیقت ماجرا از ضعف مدیریت نشعت گرفته است با مقایسه جایگاه جودو و والیبال در سطح جهانی پی می بریم که چطور یک رشته پر مدال (سالهای نچندان دور) با مدیریت غلط تبدیل به بدترین رشته تو اینچئون می شود اما در نقطه مقابل ایران در رشته ای که تو آسیا هم جایگاه نداشت به یک قدرت جهانی تبدیل می شود .
   البته همش تقصیر مسئولین فعلی فدراسیون (رستگار و میراسماعیلی و …) نیست

 2. من نمي دانم تقصير چه كسي است فقط همين قدر مدانم در جودو شهرستانها يك مربي كار بلد و علمي وجود ندارد و همين امر موجب دلسرذي اوليا و هنرجويان مي شود كاش كسي بود به داد اين ورزش ميرسيد.

 3. تو ایران جودوی اصیل ژاپنی آموزش داده نشده و نمیشه تازه تغییرات فدراسیون جهانی در داوری اصلا بی تاثیر نیست جودوکاران سالهای نه چندان دوربا فن های پا حریفانشان را میبردند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =