مهاجرت جودوکاران به سایر رشته‌ها ممنوع شد

ممنوعیت مهاجرت جودوکاران

با توجه به مصوبه جلسه شورای فنی سازمان تیمهای ملی جودو، از این پس جودوکاران بدون مجوز نمی توانند به عضویت تیمهای ملی رشته های دیگر درآیند.

به گزارش ایسنا، با توجه به مصوبه جلسه شورای فنی سازمان تیمهای ملی، جودوکارانی که حداقل سه ماه در اردوهای تیم ملی فعالیت داشته اند یا جودوکارانی که حداقل در دو نیم فصل لیگ های فدراسیون جودو شرکت کرده اند و جودوکارانی که در یک سال گذشته، در مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی مختلف، جایزه بزرگ شرکت کرده اندبه همراه نفرات مدعی تیم ملی نمی توانند بدون مجوز فدراسیون جودو به عضویت تیمهای ملی رشته های دیگر دربیایند.

در صورت رعایت نکردن این دستورالعمل، این جودوکاران ضمن معرفی به کمیته انضباطی حداکثر محرومیت یکساله از حضور در مسابقات رسمی و اردوهای تیم ملی برایشان در نظر گرفته می شود، بدیهی است در سطح استان ها، تمامی تصمیمات در این حوزه منوط به تصویب در هیئت جودو آن استان است که گزارش آن به فدراسیون ارسال می شود.

به گزارش ایسنا، شورای سازماندهی سبک های وزارت ورزش به فدراسیون جودو این مجوز را داده است تا هر گونه تصمیمی در این خصوص طبق دستورالعمل فدراسیون اتخاذ کند.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =