مسابقات جهانی جودو چلیابینسک ۲۰۱۴ – مخصوص موبایل

آرشیو کلیپ های مسابقات جهانی جودو که در چلیابینسک روسیه (۲۰۱۴) برگزار گردید .
این مجموعه شامل ۳۲ فیلم مبارزه از فینال و رده بندی مسابقات جهانی چلیابینسک به شرح زیر می باشد :
 
مسابقات جهانی جودو چلیابینسکبسلان مودرانوف (روسیه) در مقابل بولدباتار گانبات (مغولستان) فینال ۶۰ گیلوگرم
ایبیک ایماشیف (قزاقستان) در مقابل نائوهیسا تاکاتو (ژاپن) رده بندی ۶۰ کیلوگرم
آرتیوم آرشانسکی (اسرائیل) در مقابل امیران پاپیناشویلی (گرجستان) رده بندی ۶۰ کیلوگرم
 ماساشی ابینوما (ژاپن) در مقابل میخائیل پولایف (روسیه) فینال ۶۶ کیلوگرم
گئورگی زانتاریا (اوکراین) در مقابل کنگو تاکیاشی (ژاپن) رده بندی ۶۶ کیلوگرم
کمال خان مقومدوف (روسیه) در مقابل لوئیک کوروال (فرانسه) رده بندی ۶۶ کیلوگرم
کوک هیون هونک (کره شمالی) در مقابل ریکی ناکایا (ژاپن) فینال ۷۳ کیلوگرم
موسی موگوشکوف (روسیه) در مقابل یرتوگان تورنوف (قزاقستان) رده بندی ۷۳ کیلوگرم
یونگ جان لی (کره جنوبی) در مقابل ویکتور اسکورتوف (امارات) رده بندی ۷۳ کیلوگرم
آوتندیل تشکریشویلی (گرجستان) در مقابل آنتوان والوا فورتیه (کانادا) فینال ۸۱ کیلوگرم
ایوان نیفونتوف (روسیه) در مقابل آلن اشمیت (فرانسه) رده بندی ۸۱ کیلوگرم
ناکانوری ناگاسه(ژاپن) در مقابل لوئیک پیتری (فرانسه) رده بندی ۸۱ کیلوگرم
 کریستیان توث (مجارستان) در مقابل ایلیاس ایلیادیس (یونان) فینال ۹۰ کیلوگرم
وارلام لیپارتلیانی (گرجستان) در مقابل شیرعلی یورایف (ازبکستان) رده بندی ۹۰ کیلوگرم
لوکاش کراپالک (چک) در مقابل خوزه آرمنتروس (کوبا) فینال ۱۰۰- کیلوگرم
ایوان ریمارینکو (امارات) در مقابل مارتین پاسک (سوئد) رده بندی ۱۰۰- کیلوگرم
تدی رینر (فرانسه) در مقابل ریو شیچینوهه (ژاپن) فینال ۱۰۰+ کیلوگرم
آمی کُندو (ژاپن) در مقابل پائولا پارتو (آرژانتین) فینال ۴۸ کیلوگرم
آلیسیا کوزنتسووا (روسیه) در مقابل آماندین بوشار (فرانسه) رده بندی ۴۸ کیلوگرم
دایاریس مستره آلوارز (کوبا) در مقابل ماریا سلیا لابورده (کوبا) رده بندی ۴۸ کیلوگرم
ماجلیندا کلمندی (فدراسیون جهانی جودو) در مقابل آندریا چیتو (رومانی) فینال ۵۲ کیلوگرم
یانت برموی آکوستا (کوبا) در مقابل اریکا میراندا (برزیل) رده بندی ۵۲ کیلوگرم
یینگنان ما (چین) در مقابل ناتالیا کوندراتیِوا (روسیه) رده بندی ۵۲ کیلوگرم
نائه اوداکا (ژاپن) در مقابل تلما مونتیرو (پرتغال) فینال ۵۷ کیلوگرم
سانه ورهاگن (هلند) در مقابل سومیا دورجسورن (مغولستان) رده بندی ۵۷ کیلوگرم
کلریس آگبه نونو (فرانسه) در مقابل یاردن گبری (اسرائیل) فینال ۶۳ کیلوگرم
ادویج گوند (ایتالیا) در مقابل میکو تاشیروی (ژاپن) رده بندی ۶۳ کیلوگرم
تینا ترزتناک (اسلوونی) در مقابل آن لُر بلارد (فرانسه) رده بندی ۶۳ کیلوگرم
یوری آلویار (کلمبیا) در مقابل کارین نونیرا (ژاپن) فینال ۷۰ کیلوگرم
اونیکس کورتز آلداما (کوبا) در مقابل باربارا ماتیچ (کرواسی) رده بندی ۷۰ کیلوگرم
اودری چومئو (فرانسه) در مقابل مایرا آگیار (برزیل) فینال ۷۸- کیلوگرم
ایدالیس اوریتز (کوبا) در مقابل ماریا سوئلن آلتمان (برزیل) فینال ۷۸+ کیلوگرم

 

  • Beslan Mudranov (RUS) Vs Boldbaatar Ganbat (MGL) [-60kg] Final.3gp
  • Aibek Imashev (KAZ) Vs Naohisa Takato (JPN) [-60kg] bronze.3gp
  • Artiom Arshanski (ISR) Vs Amiran Papinashvili (GEO) [-60kg] bronze.3gp
  • Masashi EBINUMA (JPN) Vs Mikhail PULYAEV (RUS) [-66kg] Final.3gp
  • Georgii Zantaraia (UKR) Vs Kengo Takaichi (JPN) [-66kg] bronze.3gp
  • Kamal Khan-Magomedov (RUS) Vs Loic Korval (FRA) [-66kg] bronze.3gp
  • Kuk Hyon Hong (PRK) Vs Riki Nakaya (JPN) [-73kg] final.3gp
  •  Musa Mogushkov (RUS) Vs Yertugan Torenov (KAZ) [-73kg] bronze.3gp
  • Young Jun Lee (KOR) Vs Victor Scvortov (UAE) [-73kg] bronze.3gp
  • Avtandili Tchrikishvili (GEO) Vs Antoine Valois-Fortier (CAN) [-81kg] final.3gp
  • Ivan Nifontov (RUS) vs Alain Schmitt (FRA) [-81kg] bronze.3gp
  • Takanori Nagase (JPN) Vs Loic Pietri (FRA) [-81kg] bronze.3gp
  • Krisztian Toth (HUN) Vs Ilias Iliadis (GRE) [-90kg] final.3gp
  • Varlam Liparteliani (GEO) Vs Sherali Juraev (UZB) [-90kg] bronze.3gp
  • Lukas Krpalek (CZE) Vs Jose Armenteros (CUB) [-100kg] final.3gp
  •  Ivan Remarenco (EAU) Vs Martin Pacek (SWE) [-100kg] bronze.3gp
  • Teddy Riner (FRA) Vs Ryu Shichnohe (JPN) [+100kg] final.3gp
  • Ami Kondo (JPN) Vs Paula Pareto (ARG) [-48kg] final.3gp
  • Alesya Kuznetsova (RUS) Vs Amandine Buchard (FRA) [-48kg] bronze.3gp
  • Dayaris Mestre Alvarez (CUB) Vs Maria Celia Laborde (CUB) [-48kg] bronze.3gp
  • Majlinda Kelmendi (IJF) Vs Andreea Chitu (ROU) [-52kg] final.3gp
  • Yanet Bermoy Acosta (CUB) Vs Erika Miranda (BRA) [-52kg] bronze.3gp
  • Yingnan Ma (CHN) Vs Natalia Kuziutina (RUS) [-52kg] bronze.3gp
  • Nae Udaka (JPN) Vs Telma Monteiro (POR) [-57kg] final.3gp
  • Sanne Verhagen (NED) Vs Sumiya Dorjsuren (MGL) [-57kg] bronze.3gp
  • Clarisse Agbegnenou (FRA) Vs Yarden Gerbi (ISR) [-63kg] final.3gp
  • Edwige Gwend (ITA) Vs Miku Tashiro (JPN) [-63kg] bronze.3gp
  • Tina Trstenjak (SLO) Vs Anne-Laure Bellard (FRA) [-63kg] bronze.3gp
  •  Yuri Alvear (COL) Vs Karen Nun Ira (JPN) [-70kg] final.3gp
  • Onix Cortes Aldama (CUB) Vs Barbara Matic (CRO) [-70kg] bronze.3gp
  • Audrey Tcheumeo (FRA) Vs Mayra Aguiar (BRA) [-78kg] final.3gp
  • Idalys Ortiz (CUB) Vs Maria Suelen Altheman (BRA) [+78kg] final.3gp

 

World Championships 2014

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =