حضور تیم جودوی لرستان در رقابت‎های چند جانبه ارمنستان

نایب رئیس فدراسیون جودو از شرکت تیم نوجوانان و نونهالان لرستان به نمایندگی از ایران در تورنمنت ارمنستان خبر داد.

آرش میراسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، با اعلام این خبر اضافه کرد: چون تیم نوجوانان لرستان سال گذشته در رقابت‎های قهرمانی کشور مقام نخست را کسب کرده، سهمیه کشور را به این استان دادیم.

وی ادامه داد: به منظور پشتوانه‎سازی، تیم نونهالان لرستان نیز به همراه نوجوانان به رقابت‎های چند جانبه ارمنستان اعزام خواهد شد. استعدادهای خوبی در جودوی این استان وجود دارد که باید در چنین رقابت‎هایی خودشان را نشان بدهند.

مدیر تیم‎های ملی جودو خاطرنشان کرد: این تیم برای اعزام مشکل مالی دارد که شهردار خرم‎آباد قول مساعدت داده و امیدواریم با همکاری استاندار لرستان، اعضای شورای شهر خرم‎آباد و مدیرکل ورزش و جوانان استان این مشکل رفع شود.

میراسماعیلی اظهار کرد: اگر مشکلی خاصی پیش نیاید، سوم یا چهارم اردیبهشت تیم به ارمنستان اعزام خواهد شد. روسیه یکی از تیم‎های شرکت‎کننده است و همین سبب بالا رفتن سطح این پیکارها می‎شود.

وی تأکید کرد: باید تیم‎های استانی به قدرتی برسند که در چنین رقابت‎هایی به نمایندگی از کشورمان شرکت کنند. البته این مستلزم کمک مسئولان استانی است.

مدیر تیم‎های ملی جودو در پایان یادآور شد: این برای دومین بار است که تیمی از لرستان در رقابت‎های بین‎المللی شرکت می‎کند، سال 75 این اتفاق افتاد که در رقابت‎های ارمنستان اولین طلای بین‎المللی‎ام را کسب کردم و از همان جا استارت خود را برای رقابت‎های سطح بالا و بین‎المللی زدم.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =