میراسماعیلی: انتظار داریم بانوان تیم ملی کوراش در لبنان قهرمان شوند

آرش میراسماعیلیآرش میراسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اعزام تیم ملی مردان و بانوان برای حضور در مسابقات کوراش قهرمانی آسیا، اظهار داشت: تیم ملی کوراش با ترکیب کامل مردان و بانوان طی چند روز آینده راهی لبنان می‌شوند تا در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند. تیم ملی کوراش بانوان برای نخستین بار با ترکیب کامل به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شود و از آنها انتظار کسب یکی از سکوها را داریم. البته امیدواریم که عنوان قهرمانی را کسب کنند. در بخش مردان نیز همیشه عناوین قهرمانی را کسب کرده‌ایم. امیدواریم که در این رقابت‌ها نیز نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

مدیر فنی تیم‌های ملی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی جودوی کره جنوبی پیش از اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا لغو شده است، گفت: اوایل فروردین ماه به مسئولان فدراسیون کره جنوبی ایمیل فرستادیم تا قبل از اعزام جودوکاران به مسابقات قهرمانی آسیا اردوی مشترک با آنها برگزار کنیم. در پاسخ درخواست ما عذرخواهی کردند و به ما اطلاع دادند که تیم ملی کشورشان خارج از کره جنوبی در حال برگزاری اردوی مشترک است.

وی در ادامه افزود: از گرجستان و آذربایجان نیز خواسته بودیم تا شرایطی برای برگزاری اردوی مشترک مهیا کند اما جالب اینجاست که آنها نیز اعلام کردند تیم‌های ملی کشورشان در کمپ‌های بین‌المللی حضور دارند و تقریبا موضوع برگزاری اردوی مشترک با این حساب لغو شده است.

میراسماعیلی در مورد اینکه جودو دو رویداد مهم طی یک ماه اخیر پیش رو دارد گفت: مسابقات گرند اسلم آذربایجان تقریبا یک هفته قبل از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا در باکو برگزار می‌شود. ملی‌پوشان ما تنها دو فرصت دارند تا امتیازهای 50 درصدی را کسب کنند. بعد از قهرمانی آسیا مسابقات امتیازهای صددرصدی خواهد داشت که تصمیم داریم برای کسب این امتیازهای 50 درصدی در این دو رویداد مهم شرکت کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طی چند روز آینده جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا در مورد اعزام تعداد نفرات به این دو مسابقات تصمیم بگیریم. احتمال دارد با تعداد نفرات کمتری در گرند اسلم باکو شرکت کنیم و با نفرات بیشتری در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =