توجه به جوانان لازمه موفقیت جودو است/ کادر فنی تغییر نمی کند

سید محمودرضا میرانسرمربی تیم ملی جودو جوانان گفت: جودو ایران برای رسیدن به موفقیت در میدانهای بزرگ باید روی جوانان سرمایه گذاری کند و بنده به همراه همکاران وظیفه سنگینی در این رابطه خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمودرضا میران ضمن بیان مطلب فوق افزود: در سالجاری مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را پیش رو داریم و با توجه به فاصله اندک بین این دو رویداد کار سختی پیش رو داریم و از همین رو نظر من آغاز اردوها در اواخر سال 93 بود که به دلایلی این کار میسر نشد.

وی افزود: بازهم زمان کافی در اختیار داریم و باید از این فرصت به نحو احسن بهره ببریم.  به زودی کار خود را با برگزاری اردوی تمرینی برای مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا آغاز خواهیم کرد و بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی جوانان کشور و ورود برترین های این مسابقات به اردو کار را جدی تر دنبال می کنیم.

سرمربی تیم ملی جوانان افزود: در برنامه خود حضور در اردوی مشترک و تورنمنت بین المللی را مد نظر قرارداده و با تائید برنامه ها از سوی فدراسیون با جدیت تمام کار را دنبال خواهیم کرد.

میران در مورد نحوه حضور در مسابقات جهانی گفت: اکنون در ابتدای راه هستیم و نمی توان در مورد شش ماه صحبت کرد ولی قطعا حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا که تقریبا دو هفته قبل از جهانی برگزار می شود یکی از ملاکهای مهم ما برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان خواهیم بود.

وی در پایان در خصوص همکاران خود گفت: با کاظمی و میران کادری هماهنگ را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل داده بودیم ، به همین دلیل تصمیم داریم با همان ترکیب قبلی کار را پیگیری کنیم. این دو مربی تجربه بالایی دارند و باید از داشته های آنها بهترین بهره را ببریم.

 

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 11 =